Deník.cz

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Zpravodajská aplikace Deník.cz přináší nejnovější informace o tom, co se vás skutečně týká.

Ať už jde o blížící se bouřky, kulturní dění ve vašem městě, příběhy ze sousedství nebo o regionální zajímavosti, které jsou pro jiná média podružné: Ve všech koutech ČR se můžete spolehnout na seriózní a nezávislou práci novinářů regionálních redakcí Deníku.

Odebírejte chytře zprávy z nejbližšího okolí – na základě místa, kde se zrovna nacházíte. Sledování dalších regionů si snadno navolíte v nastavení aplikace. Samozřejmě nepřijdete ani o významné novinky z celé ČR a ze zahraničí.

Na důležité události vás upozorní notifikace hned v momentě, kdy o nich vydáme článek. Díky tomu můžete být mezi jeho prvními čtenáři.

Chcete dohnat zprávy, kterým jste přes den nemohli věnovat pozornost? Součástí aplikace je výběr hlavních témat dne, kategorizace článků dle rubrik i vyhledávání podle klíčových slov.

Nechybí ani další obsah, na který jste zvyklí z webové verze Deníku: fotogalerie, videa nebo rychlé přepínání regionů.

Při zlepšování naší aplikace jsme kladli důraz jak na aktuální zpravodajství širokého záběru, tak na přehlednost a uživatelskou přívětivost.

Stáhněte si aplikaci Deník.cz ještě dnes a odebírejte zprávy, které jsou opravdu „z domova“.

Budeme rádi, za vaši zpětnou vazbu. Připomínky, návrhy na zlepšení nebo chyby v aplikaci nám prosím posílejte na email online.apps@vlmedia.cz. Děkujeme!
Deník.cz news app delivers the latest information about what you're really concerned.

Whether approaching thunderstorm, cultural events in your city, neighborhood, or stories about regional attractions, which are secondary to other media: In all corners of the Czech Republic you can count on reliable and independent work of journalists of regional newsroom.

Receive news from smart surroundings - based on where you are currently. Watching other regions can easily cabinet to select the settings. Of course you do not miss any important news from the Czech Republic and abroad.

Important events notification alerts you right at the moment when we set them on paper. This allows you to be among its first readers.

To catch up with the news that the day you could pay attention to? The application includes the selection of the main topics of the day, categorization of articles and columns by keyword search.

There are also other content to which you are accustomed to from the web version Diary: photo galleries, videos and fast switching regions.

In improving our application we emphasized how the current reporting wide angle and on the clarity and user-friendliness.

Download the app today and Deník.cz Remove messages that are truly "at home".

We will be glad to receive your feedback. Comments, suggestions, or error in the application please send an email to online.apps@vlmedia.cz. Thank you!
Read more
Collapse
Loading…

What's New

- opravy chyb
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 26, 2021
Size
36M
Installs
50,000+
Current Version
4.0.1
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone 10+
Permissions
Offered By
VLTAVA LABE MEDIA a.s.
Developer
U Trezorky 921/2 Jinonice Praha 5 158 00
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.