Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Aplikace GoBikers je pro všechny druhy motorkářů, od superbiků až po endura, choppry, skútry, babety, veterány, tříkolky, čtyřkolky, prostě pro všechny. Aplikace je pro všechny kteří milují tento koníček a styl života a nemají parťaky pro společný výlet na motorce. Všichni motorkáři většinou mají nějaké parťáky pro společnou moto jízdu, ale ve většině případů se málo kdy sejdou. Aplikace GoBikers řeší přesně tento problém. Aplikace je založená na společném cestování. Tedy založím trip a čekám kolik účastníků se mi přihlásí. Můžu to potvrdit všem, nebo jen některým. Samozřejmě funguje mezi účastníky konkrétního tripu chat. K aplikaci stačí jednoduché přihlášení přes FB profil nebo email.
GoBikers applications for all kinds of bikers from Superbike to enduro, choppry, scooters, Babeta, vintage cars, trikes, quads, just for all. The application is for all who love this hobby and lifestyle and have no partner for a joint trip on a motorcycle. All bikers usually have some buddies for a shared ride motorcycles, but in most cases are hardly ever meet. Applications GoBikers solve exactly this problem. The application is based on shared travel. So I set up the trip and how many participants waiting for my logs. I can confirm all or just some. Obviously it works among the participants of a particular trip chat. To apply simply to login via FB profile or email.
Read more
3.4
139 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
August 17, 2018
Size
29M
Installs
10,000+
Current Version
2.0.38
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact, Shares Info
Permissions
Offered By
David Janornícký
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.