Německá slovíčka [PMQ]

Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Naučte se přes 500 německých slovíček nenásilnou formou. Tato výuka je také velmi vhodná pro malé děti. Nejprve si vyberete kategorii slovíček. Program nabízí vždy šest obrázku a vysloví hledané slovo německy. Pokud správně zvolíte obrázek pro dané slovo, pak pokračujete ve výuce. Pokud slovo neuhádnete, pak se vám znovu zařadí do výuky. Když nevíte, tak vám napoví otazník česky. Každý výraz je namluven rodilým mluvčím v češtině i v němčině (včetně členu) a během výuky se zobrazuje německý text.
Děti v podstatě ani nemusí umět číst, protože celé ovládání je jen přes obrázky, které znázorňují dané slovo.
Tato němčina se určitě každému bude hodit na cestách, protože obsahuje i praktické kategorie: letiště, město, obchod, potraviny, nemocnice, moře a další...

Přístup na všechny zamčené lekce nabízíme za cenu 89 Kč.

Další výukové hry:
http://www.pmq-software.com/sw/cz/vyukove_hry_pro_deti/

U každé kategorie si můžete zahrát pexeso, kde každá kartička řekne svůj název v němčině. Obrázky z každé lekce je možné prohlížet. Je tu možnost i na procvičování výslovnosti. Program si nahraje váš hlas a pak můžete porovnat svoji výslovnost s rodilým mluvčím.

Seznam kategorií:
-------------------------------
Barvy
Čísla 0 až 10
Divoká zvířata
Dopravní prostředky
Domácí zvířata
Jídlo
Nápoje
Dům a byt
Ovoce
Zelenina
Činnosti
Povolání
Sport a hry
Obývací pokoj
Kuchyně
Oblečení
Koupelna
Čísla 11 až 20
Čísla 10, 100, 1000
Lidské tělo
Letiště
Statek
Hudba
Obchod
Škola
Lesní zvířata
Moře
Pekařství
Město
Nemocnice
Learn over 500 German vocabulary peacefully. This teaching is also very suitable for small children. First, select a category vocabulary. The program offers six figure always expresses a search word in German. If you select the correct image for a given word, then continue in education. If you guess wrong the very word, then you can re-introduced into teaching. When you do not know and will tell Czech question mark. Each phrase is spoken by native speakers in English and in German (including members) and during teaching German text displays.
Children in fact may not even know how to read, because the entire operation is only through pictures depicting the word.
The German certainly everyone will come in handy on the road, because it contains practical categories: airport, city, commerce, food, hospitals, and other sea ...

Access to all locked offer lessons for the price of CZK 89.

Other learning games:
http://www.pmq-software.com/sw/cz/vyukove_hry_pro_deti/

For each category, you can play a memory game where each card says its name in German. Pictures of each lesson can be viewed. There is also the possibility of practicing pronunciation. The program will record your voice and then you can compare your pronunciation with a native speaker.

List of categories:
-------------------------------
Colors
Numbers 0-10
Wild Animals
Vehicles
Pets
Food
Beverages
House and apartment
Fruit
Vegetables
Activities
Profession
Sport and Games
Living-room
Kitchen
Clothing
Bathroom
Figures 11-20
The numbers 10, 100, 1000
Human Body
Airport
Farmhouse
Music
Business
School
Forest Animals
Sea
Bakery
City
Hospital
Read more
Collapse
3.8
127 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Program uchovává výsledky zkoušení u hry POZNEJ a pak nabídne procvičování problémových slov. Tím se zrychlí celý proces učení.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
July 11, 2015
Size
24M
Installs
10,000+
Current Version
2.15
Requires Android
2.2 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Digital Purchases
In-app Products
$2.98 - $3.65 per item
Permissions
Offered By
PMQ SOFTWARE
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.