Dungado - práce na webu i v mobilu

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Aplikace Dungado umožuje vyhledávat v nabídce pracovních pozic z veřejných zdrojů nebo z nabídek zadaných podniky přímo do aplikace. Organizace mohou zadávat nabídky pracovních pozic snadno a zdarma přímo v aplikaci.

Pro ty co hledají práci je připravena řada pomůcek, kromě jiného bohatě nastavitelná možnost vyhledávání nabídek a odladěný průvodce pro vytvoření motivačního dopisu (dostupný přes email kontaktu v nabídce práce), takže profesionální oslovení firmy je záležitostí několika dotyků. Pro vyhledávání je možné aktivovat zasílání upozornění, takže v případě, že v aplikaci přibyde nová nabídka vyhovující vašim kritériím, bude vám do telefonu zasláno upozornění. Lze snadno vyhledávat hlavní pracovní poměry i brigády.

Kontaktovat firmu lze snadno z aplikace jak emailem, tak i přímo uskutečnit telefonní hovor. V detailu nabídky je tlačítko Kontakt, po jehož stisknutí se objeví kontaktní údaje firmy, pokud firma kontaktní údaje poskytla. Po dotyku na telefonní číslo se otevře klávesnice pro vytočení čísla s připraveným čislem, po dotyku na email se otevře průvodce motivačním dopisem, kde lze přejít k odesílání emailu buď přímo nebo s předvyplněným dopisem. V emailovém klientovi lze pak snadno přidat ještě životopis. Podrobný návod je k dispozici na https://www.dungado.eu/dokumenty/prace_jak_kontaktovat.pdf

Pro podniky je zas připraveno komfortní rozhraní pro správu nabídek i zadání nabídky práce přímo v aplikaci. Nabídky přidané přes aplikaci jsou prioritně zobrazeny před ostatními.

Vytvoření účtu je dostupné na obrazovce přihlášení. V případě, že budete chtít vytvářet nabídky práce, zapněte volbu "budu zadávat nabídky práce" při vytváření účtu a vyplňte IČO.


Veškeré funkce aplikace jsou poskytovány bezúplatně.

Icons and main graphics made by Freepik https://www.freepik.com/ from Flaticon https://www.flaticon.com
Dungado allows you to search for jobs from public sources or from business-entered offers directly into the application. Organizations can make job offers easily and free in the app.

For those looking for a job, there are a number of tools available, among other things a richly adjustable option to search for offers and a fine-tuned wizard for creating a cover letter (available via email contact in the job offer). You can enable notifications for search, so if a new offer meets your criteria, an alert will be sent to your phone. It is easy to find the main employment and temporary jobs.

It is easy to contact the company from the application, either by email or directly make a phone call. In the detail of the offer there is a Contact button. Touching the phone number opens the dialing keypad with the prepared number. Touching the email opens the cover letter wizard, where you can proceed to sending the email either directly or with a pre-filled letter. E-mail client can easily add CV. Detailed instructions are available at https://www.dungado.eu/dokumenty/prace_jak_kontaktovat.pdf

For businesses, there is a convenient interface for managing offers and entering job offers directly in the application. Menus added through the app are prioritized over others.

Account creation is available on the login screen. If you want to create job offers, enable the option "I will submit job offers" when creating an account and fill in the Company ID.


All functions of the application are provided free of charge.

Icons and Main Graphics made by Freepik https://www.freepik.com/ from Flaticon https://www.flaticon.com
Read more
Collapse
4.1
19 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Graf porovnání mezd v detailu nabídky práce
Opravy chyb, aktualizace
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 10, 2020
Size
12M
Installs
5,000+
Current Version
1.0.49
Requires Android
6.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Ondřej Pšenčík
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.