Práce v Česku

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Aplikace Práce v Česku zpřístupňuje zdarma veřejné nabídky práce nebo exkluzivní nabídky zadané podniky přímo do aplikace.

Pro ty co hledají práci je připravena řada pomůcek, kromě jiného bohatě nastavitelná možnost vyhledávání nabídek a odladěný průvodce pro vytvoření motivačního dopisu (dostupný přes email kontaktu v nabídce práce), takže profesionální oslovení firmy je záležitostí několika dotyků. Pro vyhledávání je možné aktivovat zasílání upozornění, takže v případě, že v aplikaci přibyde nová nabídka vyhovující vašim kritériím, bude vám do telefonu zasláno upozornění. Lze snadno vyhledávat hlavní pracovní poměry i brigády.

Kontaktovat firmu lze snadno z aplikace jak emailem, tak i přímo uskutečnit telefonní hovor. V detailu nabídky je tlačítko Kontakt, po jehož stisknutí se objeví kontaktní údaje firmy, pokud firma kontaktní údaje poskytla. Po dotyku na telefonní číslo se otevře klávesnice pro vytočení čísla s připraveným čislem, po dotyku na email se otevře průvodce motivačním dopisem, kde lze přejít k odesílání emailu buď přímo nebo s předvyplněným dopisem. V emailovém klientovi lze pak snadno přidat ještě životopis. Podrobný návod je k dispozici na https://prace.aplikajda.cz/dokumenty/prace_jak_kontaktovat.pdf

Pro podniky je zas připraveno komfortní rozhraní pro správu nabídek i zadání nabídky práce přímo v aplikaci. Nabídky přidané přes aplikaci jsou prioritně zobrazeny před ostatními.

Vytvoření účtu je dostupné na obrazovce přihlášení. V případě, že budete chtít vytvářet nabídky práce, zapněte volbu "budu zadávat nabídky práce" při vytváření účtu a vyplňte IČO.


Veškeré funkce aplikace jsou poskytovány bezúplatně.

Ikona aplikace je dílem vytvořeným z licence Icons made by Freepik https://www.freepik.com/ from Flaticon https://www.flaticon.com is licensed by Creative Commons BY 3.0
The Work in the Czech Republic application provides free public job offers or exclusive offers to businesses.

For those looking for a job, there are a number of tools available, including a richly adjustable menu search option and a guided wizard to create a cover letter (available via email to a job offer), so professional business is a matter of multiple touches. Notifications can be activated for searches, so a notification will be sent to your phone if a new offer meets your criteria. It is easy to find the main jobs and brigades.

Contacting the company can be done easily from the application by email as well as directly making a phone call. In the menu detail, there is a Contact button, after which the contact details of the company will appear if the company provided the contact details. After touching the phone number, the keypad will open to dial the number with a ready number. You can then easily add a resume in your email client. Detailed instructions are available at https://prace.aplikajda.cz/dokumenty/prace_jak_kontaktovat.pdf

For businesses there is a comfortable interface for menu management and job offers directly in the application. Offers added via the app are prioritized over others.

Account creation is available on the sign-in screen. In case you want to create job offers, turn on the option "I will submit job offers" when creating an account and fill in my ID.


All application features are provided free of charge.

The app icon is a work created by the Icons made by Freepik License https://www.freepik.com/ from Flaticon https://www.flaticon.com is licensed by Creative Commons BY 3.0
Read more
Collapse
4.0
7 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

• Nyní je k dispozici možnost zapnout si upozorňování na nové nabídky práce, přičemž upozornění respektuje nastavený filtr nabídek práce.
• V nastavení filtru je k dispozici vyhledávání nabídek práce podle směnnosti.
• Vyhledávání výrazem hledá ve více místech v nabídce.
• Opravy chyb.
• Drobná vylepšení.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 4, 2019
Size
7.1M
Installs
1,000+
Current Version
1.0.28
Requires Android
6.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Ondřej Pšenčík
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.