Refundo Cashback

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Nejlepší cashback u nás. Více než 1000 zapojených e-shopů v Česku a na Slovensku. Cashback až 15 %, slevy, akce a kupóny.

Získat cashback od Refundo je snadné.


Stačí jedno kliknutí a obdržíte cashback odměnu až 15 % z ceny vašeho nákupu v některém z více než 1000 e-shopů u nás i v zahraničí. Přes Refundo vstoupíte do vámi vybraného e-shopu, nakoupíte jako obvykle a ušetřené peníze vám poté jednoduše pošleme na váš bankovní účet.
Díky cashbacku od Refundo můžete ušetřit až tisíce korun ročně. A s naší aplikací je to ještě jednodušší – Refundo máte pořád s sebou ve svém telefonu nebo tabletu. Můžete nejen jednoduše získávat cashback ze svých nákupů, dostávat informace o nejnovějších akcích a slevách e-shopů a využívat slevových kupónů, ale i snadno spravovat svůj účet na Refundo.
V aplikaci máte přehled o historii svých prokliků do e-shopů, uskutečněných objednávkách nebo o vyplacených odměnách.

A jak Refundo funguje?


1. Nainstalujte si aplikaci Refundo Cashback
2. Jednoduše se zaregistrujte nebo přihlašte zadáním e-mailu nebo prostřednictvím Facebooku - nezabere vám to více než minutu.
3. V aplikaci najděte obchod, kde se chystáte nakoupit, speciální nabídku, nebo slevový kupón.
4. Přejděte do daného obchodu pomocí tlačítka "Nakoupit přes Refundo" a proveďte nákup tak, jak jste zvyklí. Bez rozdílu oproti běžnému nákupu.
5. Po dokončení nákupu vaši objednávku zaregistrujeme a ve vašem Refundo účtu se objeví o této objednávce informace a uvidíte výši peněz, které za ni dostanete.
6. Ušetřené peníze si po schválení objednávky e-shopem necháte zaslat na svůj bankovní účet.

Nechte si zaplatit za své nákupy na internetu.
Nakupujte chytře, nakupujte s Refundo!
Best cashback with us. More than 1000 connected e-shops in the Czech Republic and Slovakia. Cashback up to 15%, discounts, promotions and coupons.

Getting a refund from Refundo is easy.
Just one click and you receive a cashback of up to 15% of your purchase price in one of more than 1000 e-shops at home and abroad. Despite Refundo, you will enter your chosen e-shop, buy as usual, and you will simply send money back to your bank account.
Thanks to Refundo cashback, you can save up to thousands of crowns a year. And with our application it's even easier - Refundo is always with you on your phone or tablet. You can not only simply get cashback from your purchases, get information about the latest e-shop events and discounts and use discount coupons, but also easily manage your Refundo account.
The app has an overview of the history of your clicks to e-shops, orders made, or paid rewards.

And how does Refundo work?
1. Install the Refundo Cashback application
2. Simply sign up or sign up by typing an email or Facebook - it will not take you more than a minute.
3. Find the shop where you are going to buy, a special offer, or a coupon in the app.
4. Go to the store with the "Buy through Refund" button and make the purchase as you are accustomed to. No difference compared to regular purchase.
5. After the purchase is complete, we will register your order and your Refundo account will show you information about this order and see the amount of money you receive.
6. You save the saved money after sending your order via e-shop to your bank account.

Let yourself pay for your purchases on the Internet.
Shop smart, shop with Refundo!

Read more
Collapse
4.0
23 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Updated
May 25, 2020
Size
16M
Installs
1,000+
Current Version
1.0.21
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Refundo s.r.o.
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.