Region Pod Lupou

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Politický zpravodajský portál Plzeňského kraje.

Vaše náměty, názory a kritiky u nás rozhodně nezapadnou. Řeknete to svým voleným zástupcům na rovinu, bez obalu a sledujte jejich práci. Když pak před volbami zase přijdou politici se svými sliby, nenecháte se oblbnout a ve volební místnosti jim vystavíte účet. A politici? Ti mohou na stránkách serveru prezentovat svou práci a dobré úmysly, že vše dělají pro blaho občanů, tak, aby ten závěrečný účet od voličů pro ně vyzněl kladně.
Political news portal Pilsen Region.

Your suggestions, comments and criticisms We certainly do not fit in. Say that their elected representatives frankly, bluntly and observe their work. When they come back before the elections, politicians with their promises, do not let it fool and expose them to the polling station account. And politicians? They may be on site to present their work and good intentions that everything they are doing for the welfare of citizens, so that the final bill from voters for them trailed the affirmative.
Read more
Collapse
Loading...

Additional Information

Updated
February 25, 2016
Size
351k
Installs
100+
Current Version
1.3
Requires Android
2.2 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
TrueWeb.cz
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.