PROFIS průvodce konferencí

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Stáhněte si aplikaci PROFIS průvodce a budete mít veškeré informace o konferenci v mobilu i offline…
Pozvánka na konferenci:
Praxe a výměna zkušeností jsou hlavní doménou 12. ročníku konference, kterou organizuje Stanislav Müller z DřevoPortálu ve spolupráci s Generálním partnerem, divizí Rigips společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.
Dvoudenní akce, jejíž součástí je i nabitý společenský večer, proběhne 25. a 26. října 2018 v hotelu Skalský dvůr na Vysočině.
Přijďte vyslechnout více než dvě desítky odborníků, kteří se rozhodli sdílet svoje zkušenosti a dovednosti s více než třemi stovkami účastníků. Obsah přednášek a workshopů je koncipovaný tak, aby nabyté informace mohl každý z účastníků bezprostředně po konferenci aplikovat do své praxe.
Na podiu i v učebnách se budeme zabývat problematikou dřevostaveb od podlahy až po střechu. V přísálí pak najdete desítky stolků s partnery konference, kteří budou po celou dobu akce k dispozici jako technická podpora pro řešení vašich otázek.
K tomu všemu si ještě domyslete výborné jídlo a pití, kterým je pobyt v hotelu Skalský dvůr typický, a můžete se tak těšit na akci s jedinečnou atmosférou, na kterou budete dlouho vzpomínat jak z pohledu profesního, tak společenského.
Registrujte se online a zajistěte si místo včas na: www.DrevostavbyVpraxi.cz
Download the PROFIS Wizard application and get all the information about the conference on the mobile and offline ...
Invitation to the conference:
Practice and exchange of experience are the core of the 12th annual conference organized by Stanislav Müller of WoodPortal in cooperation with the General Partner, Rigips division of Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.
A two-day event, which includes a busy evening, will be held on October 25 and 26, 2018 at the Skalský dvůr Hotel in Vysočina.
Come to listen to more than two dozen professionals who have decided to share their experiences and skills with more than three hundred participants. The content of the lectures and workshops is designed so that the information gained can be applied by each of the participants immediately after the conference.
On the stage and in the classrooms, we will deal with floor-to-roof timber. There are dozens of tables with conference partners that will be available as technical support for your questions throughout the event.
To do this, you can also think of the excellent food and drink that is typical of the Skalský dvůr, so you can look forward to an event with a unique atmosphere that you will remember for a long time both in terms of professional and social.
Sign up online and take a seat in time on: www.DrevostavbyVpraxi.cz
Read more
Collapse
5.0
1 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Průvodce konferencí Dřevostavby v praxi. Přehled přednášek, workshopů, partnerů,...
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 16, 2018
Size
24M
Installs
50+
Current Version
1.2018.1.1277
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Skeleton Software s.r.o.
Developer
Táboritská 880/14 Praha 130 00
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.