Sodexo Mobilní platba

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Vážení uživatelé ,

Přinášíme Vám několik informací k aplikaci Mobilní platby:
Problémy u zařízení s operačním systémem Android verze 8 a 9
V současné době evidujeme zvýšený výskyt problémů s aplikací Mobilní platby na některých zařízeních s operačním systémem Android verze 8 a 9. Z tohoto důvodu jsme požádali dodavatele, který po analýze problémů vyvinul novou verzi. Tato verze je již v tuto chvíli v testovací fázi a jakmile bude testování úspěšně dokončeno s tím, že nebude shledáno žádných chyb, bude oficiálně vydána do distribuce. Nová verze aplikace Mobilní platby by měla ošetřit problémy s registrací karet a samotnou platbou.

Chyba komunikace se serverem
V případě, že nemáte problém s internetovým připojením a při registraci karty systém odpoví chybovým hlášením „Chyba komunikace se serverem“ , pak je možné, že zadáváte nesprávnou kombinaci údajů pro registraci Vaší karty. Prosíme, zkuste zadat údaje pro registraci karty znovu. Vzhledem k tomu, že se zadávají údaje o čísle karty, typu a platnosti v jednom kroku, systém neumí vyhodnotit, který z parametrů je zadáván chybně a z tohoto důvodu vrací pouze chybové hlášení ve formátu „Chyba komunikace se serverem“. V případě, že problémy budou přetrvávat, neváhejte nás kontaktovat.
Nastavení NFC
Vyskytuje-li se ve Vašem případě problém s provedením plateb doporučujeme vyzkoušet následující nastavení. V případě, že Vaše zařízení podporuje pokročilejší nastavení NFC, pak prosím vyzkoušejte nastavit výchozí aplikaci „Google Pay“ (či aplikaci Vaší banky )a v dalším nastavení „Upřednostňovat aktuálně běžící aplikace“. Názvosloví se může lišit dle zařízení, každopádně aplikace musí být při placení vždy zapnutá. V případě, že toto nastavení Váš problém nevyřeší, pak můžete vyzkoušet nastavení výchozí aplikace „Mobilní platba“ (tedy aplikaci Sodexo) a před placením kartou Vaší banky toto nastavení přepnout. Chápeme, že toto není již komfortní, avšak věříme, že nová verze, která je nyní ve vývoji, eliminuje problémy s nastavením výchozí aplikace pro placení.
Dear Users,

Here are some information about Mobile Payments:
Problems with Android 8 and 9 devices
We are currently experiencing an increased incidence of Mobile Payment problems on some Android 8 and 9 devices. For this reason, we asked a vendor who developed a new version after analyzing the issues. This version is already in the test phase at this point and will be released for distribution once testing is successfully completed with no errors found. The new version of Mobile Payments should handle card registration and payment issues.

Server communication error
If you do not have a problem with the Internet connection and the system responds with an error message "Error communicating with the server" when registering the card, then it is possible that you are entering an incorrect data combination to register your card. Please try entering your card registration details again. Since data on card number, type and validity are entered in one step, the system cannot evaluate which of the parameters is entered incorrectly and therefore only returns an error message in the format "Communication error with server". If the problems persist, please do not hesitate to contact us.
NFC settings
If there is a payment problem we recommend to try the following settings. If your device supports more advanced NFC settings, please try to set the default application "Google Pay" (or your bank application) and in the other settings "Prefer current applications". The nomenclature may vary depending on the device; If this setting does not solve your problem, then you can try setting the default application "Mobile Payment" (ie Sodexo application) and switch this setting before paying with your bank card. We understand that this is no longer comfortable, but we believe that the new version, which is currently under development, eliminates the problems of setting a default payment application.
Read more
Collapse
2.1
278 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Optimalizace při konfliktu platebních aplikací.
Přidání přihlašování otiskem prstu.
Kontrola a upozornění při nezapnutém NFC.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 29, 2018
Size
19M
Installs
10,000+
Current Version
1.3
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Sodexo Developer
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.