Zpovědnice Online

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Jako tvůrci Zpovědnice rozhodně nepodporujeme nevěru, konzumaci alkoholu, ani drog ani jiné hříchy v ní uvedené. Ale nezavíráme před tím oči. Víme, že hřešíme každý a většinou toho více či méně litujeme. Navíc jako lidé máme tu skvělou schopnost porovnat naší vlastní situaci s ostatními, kteří se nemají tak dobře jako my. Víme, že to, co bereme za samozřejmost, pro jiné samozřejmostí není.

Uživatel Zpovědnice má skvělou možnost rychlým a zábavným způsobem přeměnit svoje špatné skutky v dobročinnost. Hříšník se registruje pod přezdívkou, kterou si vymyslí. Poté navolí své hříchy v kategoriích alkohol, drogy, sex, lež, za volantem, obžerství, zhýralost či další hříchy. Každá má několik podsekcí a hříšník může i kombinovat napříč kategoriemi. Za přiznané úkony dostane květnaté slovní rozhřešení i sazbu hříchů a navrženou částku, kterou pak může zvýšit nebo snížit a proměnit v dobro – poslat na charitu.

Možná nevíte, komu přesně svůj dar poslat. V takovém případě si můžete vybrat jednu z kategorií DĚTI, SENIOŘI, ZVÍŘATA, či OSTATNÍ a aplikace už vás sama navede. Hříchy, které se staly, už nikdo nevrátí. Buď budou dál zatěžkávat vaše bedra nebo jen tak nepříjemně viset ve vzduchu a nebo je můžete zábavnou formou přiznat sobě i Zpovědnici a proměnit je v dobro. A to poslat těm, kteří ho potřebují.
As the creators certainly do not support the confessional infidelity, alcohol, or drugs, or other sins in it. But not closing before his eyes. We know that every sin, and mostly, more or less regret. In addition, as humans we have a great ability to compare our own situation with others who are not as good as we are. We know that what we take for granted, for no other course.

User Confessional has a great possibility of a quick and fun way to transform your bad deeds of charity. The sinner is registered under the name you can come up with. Then selects their sins in the categories of alcohol, drugs, sex, lies, behind the wheel, gluttony, debauchery and other sins. Each has several subsections sinner and can also be combined across the categories. Awarded for acts gets flowery phrases and absolution of sins rate and the proposed amount, which you can increase or decrease and turn into good - send to charity.

You may not know exactly whom to send your gift. In this case, you can choose one of the categories of children, seniors, animals, or others, and applications you already own guides. Sins that happened, never to return. Either they will continue zatěžkávat your shoulders or just unpleasant to hang in the air, or they can be a fun way to admit to himself and Confessional and turn them into good. And send it to those who need it.
Read more
Collapse
4.3
12 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Změna upozornění pro platbu převodem na účet, odstranění kategorií, nová stránka dokončení transakce pro nepřihlášeného uživatele.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
November 19, 2017
Size
4.0M
Installs
1,000+
Current Version
0.0.6
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Sugarman s.r.o.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.