Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Staňte se našimi blízkými spolupracovníky! Aplikace NOE Reporter Vám umožní zaslat do televize NOE z Vašich mobilů a tabletů fotografie a krátká videa, která pak budeme moci v našem vysílání využít.

Televize Noe je česká nekomerční (nezisková) televize se sídlem v Ostravě. Je televizí s etickým rozměrem. Vysílání má pokojný charakter spojený s pozitivním pohledem na svět. Nabízí zdravý životní styl s cílevědomým omezením zobrazování násilí a nemravností. Vysílaní je tedy odlišné od vysílání jiných stanic. K tomu přispívá i skutečnost, že televize vysílá bez reklam. Tv Noe spolupracuje s mnoha televizemi obdobného zaměření ve světě.
Become our close collaborators! NOE Reporter application allows you to send to TV NOE from your mobile and tablet photos and short videos, which then we can use in our broadcast.

TV Noe is a Czech non (non-profit) TV, based in Ostrava. It is a television with an ethical dimension. Broadcast has a peaceful character associated with a positive view of the world. Offering a healthy lifestyle with purposeful restriction images of violence and immorality. Posting is thus different from other broadcast stations. This is supported by the fact that television broadcasts without commercials. Tv Noe cooperates with many TVs in the world with a similar focus.
Read more
Collapse
Loading...

What's New

Vylepšení spolehlivosti a funkčnosti aplikace.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 27, 2019
Size
4.1M
Installs
500+
Current Version
1.1.5
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Telepace s.r.o.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.