Včelka - osobní trenér čtení

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Trénujte s dětmi čtení každý den s aplikací Včelka. Jediná aplikace na procvičování čtení, která se přímo na míru přízpůsobuje Vašemu dítěti, ať už je se čtením napřed nebo pozadu. Obsahuje přes 80 zábavných interaktivních cvičení, které pokrývají oblast techniky čtení, fonologie, psaní i čtenářské gramotnosti. Určeno pro děti v 1.-5. třídě.

Aplikace Včelka je určená pro tablety a ne pro telefony. Aby se dítě naučilo správně číst, je potřeba mít dostatečně velký prostor na obrazovce.

**DIAGNOSTIKA**
Po spuštění aplikace je možné absolvovat orientační diagnostiku, na základě které aplikace vytvoří počáteční seznam cvičení vhodných pro Vaše dítě.

**AUTOMATICKÉ PŘIZPŮSOBOVÁNÍ DLE POKROKU DÍTĚTE**
Včelka sama rozpozná, která cvičení dítěti jdou a nejdou a podle toho automaticky zvyšuje nebo snižuje obtížnost. Obtížnost jednotlivých cvičení může rodič měnit jednoduše i ručně.

**80 INTERAKTIVNÍCH CVIČENÍ**
Všechna cvičení v aplikaci byla navrhnuta speciálními pedagog tak, aby dětem skutečně pomáhala zlepšovat úroveň čtení. Díky zábavné formě nejsou dětmi vnímany jako domácí úkoly, ale jako hry.

**MOTIVAČNÍ ZÍSKÁVÁNÍ OBRÁZKŮ**
Za procvičování děti získávají body, které mohou využít k “nakupování” zvířátek do zoo, postaviček ve škole atd. Tento princip děti velmi baví a motivuje je k dalšímu procvičování.

**UKLÁDÁNÍ VÝSLEDKŮ**
Všechny průběžné výsledky dítěte jsou ukládány a lze tak kdykoliv dohledat kdy a co dítě procvičovalo a s jakým výsledkem.

**PROPOJENÍ S UČITELI A SPECIÁLNÍMI PEDAGOGY**
Účet dítěte ve Včelce lze sdílet s učiteli nebo speciáními pedagogy, kteří mohou dále podrobněji analyzovat aktuální úroveň čtení a potřeby dítěte, případně ručně pozměnit obsah a náročnost cvičení.
Train your children read every day with the application as a whole. A single application to practice reading, which is tailor adapts to your child, whether it's reading ahead or behind. It includes over 80 fun interactive exercises that cover the area of ​​reading techniques, phonology, writing and reading literacy. Designed for children 1 to 5 class.

Bee application is designed for tablets and not for telephones. That children learn to read properly, it is necessary to have a large enough screen space.

** ** DIAGNOSIS
After starting the application, you can attend orientation diagnostics, based on which the application will create an initial list of exercises appropriate for your child.

** AUTO ADAPTATION UNDER THE PROGRESS OF CHILD **
Bee itself recognizes that child exercise and do not go and automatically increases or decreases the difficulty. The difficulty of each workout parent can simply change it manually.

** 80 interactive exercises **
All the exercises in special educator was designed so that children actually help improve reading levels. Thanks to the fun as the children are not perceived as homework, but as a game.

** INCENTIVE acquiring images **
For practicing children earn points that can be used for "shopping" animals in the zoo, characters in school etc. This principle children very fun and motivates them to continue practicing.

STORING RESULTS ** **
All interim results of the child are stored and can thus be traced at any time when, and what the child is practicing, and with what result.

** INTERFACE teacher and special education teacher **
Včelce in their child's account can be shared with teachers or speciáními educators, who are further analyzed in detail the current reading level and needs of the child, or manually change the content and intensity of exercise.
Read more
Collapse
4.2
79 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Po delší době pro vás máme velký update Včelka aplikace.
Přidali jsme 15 nových cvičení a to především pro čtenářskou gramotnost, opravili drobné chyby a přidali pár vylepšení napříč aplikací.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 25, 2019
Size
9.3M
Installs
5,000+
Current Version
1.5.1
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Včelka / Levebee
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.