Kavárna štěstí

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Kavárna štěstí je nový unikátní kavárenský koncept Praze 2. Je to místo, kde se malá radost mění na velkou. Místo, kde jsi kromě vynikající kávy a lahodných desertů můžete setřít stírací los, nebo zahrát loterijní hru. Můžete se bavit a hrát přímo na místě. Ikonou Kavárny štěstí je i Kelímek štěstí, kde si můžete vygenerovat svá šťastná čísla, nebo pořídit oblíbenou selfie, nebo si vytočit výhru na Kole štěstí. S prázdnou určitě neodejdete. Kavárna štěstí je svět zábavy a splněných snů.

Diferenciátorem je nejen přidaná hodnota v možnosti vyhrát peněžní výhru přes stírací losy nebo číselnou hru v rámci /ceně menu klíčových produktů, ale také kvalita prodávaných potravin, ať už je to profesionálně připravená káva, zdravá a chutná výživa, a nebo zdravě nezdravé mlsání.
Koncept je ale také inovační, zavádí moderní technologie a trendy do GASTRO světa, objednání své oblíbené kávy s chutným dezertem v dárkovém balení na určitý čas na dané místo přes mobilní aplikaci včetně platby (InApp payment), zatím v ČR a nejen v ČR nikdo nenabízí.

htttp://www.kavarnastesti.cz/data/vseobecne-podminky.cz
Cafe happiness is a unique new concept café in Prague 2. It's a place where a little joy to large changes. A place where you apart from the excellent coffee and delicious desserts can wipe scratch or play the lottery game. You can have fun and play directly on the site. Cafes icon luck and happiness Crucible, where you can generate your lucky numbers, or take your favorite selfie, or dial on the wheel of fortune to win. With an empty definitely will not leave. Cafe happiness is a world of fun and fulfilled dreams.
 
Differentiator is not only the value added at the possibility of winning a cash prize through scratch cards or numerical game within / price menu key products, but also the quality of food sold, whether it be professionally prepared coffee, healthy and tasty food, healthy or unhealthy snacking.
The concept is also innovative, introducing modern technologies and trends to the gastro world order your favorite coffee with a delicious dessert in a gift box at a time on the site via a mobile app, including payment (InApp payment), while in the Czech Republic and not only in the Czech Republic none offer .

htttp: //www.kavarnastesti.cz/data/vseobecne-podminky.cz
Read more
4.8
8 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
July 31, 2017
Size
4.5M
Installs
100+
Current Version
1.0
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
SAZKA a.s.
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.