VOSTRÁ SEKANÁ 8

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Aktuální číslo otevírá Pitomá Pamela, která přišla na to, jak snadno zachrání svůj rozpadající se vztah. Ďáblice Ďasomora si pustila televizi, přečetla pár věcí na Internetu a teď je jí z toho dost špatně. Multimiliardář Mike se rozpovídá o svym neobvyklym vzdělání. Gentleman Gordon má hlad, ale bere to s humorem. Dědek a bába mají neštěstí v rodině – nejde jim televize! Aurum Universum poukazuje na špatnej přístup ke štěstí a k životu. Doktorku Deynu zase vytočila jedna hloupá klientka. Blbej Berry asi trpí kakofrezií. Dáma Diana se rozpovídá na téma šarmantnosti u žen. No a FIZ-Love…, ale – ti vlastně nestojí ani za řeč.

V seznamce s postavou na nás čekají VOP-Ice typu D.

Vychází každej měsíc 15. na Google Play.

Stahuj komix VOSTRÁ SEKANÁ a dobře se bav!

- CZO (CZech Only) -
The current figure opens Pitomá Pamela, who has figured out how easily to save her decaying relationship. Devil's Devil has released her television, read a few things on the Internet, and now she's sick of it. Multimillionaire Mike is talking about his unusual education. Gentleman Gordon is hungry but takes it with humor. Grandfather and grandparents have family misfortune - they do not have a television! Aurum Universum points to poor access to happiness and life. Doctor Deyna called another silly client again. Blur Berry may be suffering from cacophrenia. Lady Diana talks about the charm of women. Well, FIZ-Love ... but - you really do not want to talk.

In the Dating with the figure we are waiting for the VOP-Ice type D.

It comes out every 15th month on Google Play.

Stahuj komix VOSTRÁ SEKANÁ a dobře se baví!

- CZO (CZech Only) -
Read more
Collapse
Loading...

What's New

Vostrá sekaná 8 - kompromisní porce nekompromisního humoru
Read more
Collapse

Additional Information

Eligible for Family Library
Eligible if bought after 7/2/2016. Learn More
Updated
January 15, 2018
Size
23M
Installs
0+
Current Version
1.0.1
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Mature 17+
Strong Language
Permissions
Offered By
digital e-motions
Developer
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.