VOSTRÁ SEKANÁ 9

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Devátý číslo otevírá Aurum Univesum s klasickou otázkou – peníze anebo radši kulku do kolena? Po něm následuje Dáma Diana, která přirovnává ženy k autům, Drsňák Don má ve svojí poradně jednoho FIZ-Love, kterej si hraje na pana nepřemožitelnýho, Frejer Ferry randí s vyvoněnou kočkou, Gentleman Gordon se rozhovoří na téma kouření, Závistivej Zed se po roce údajně vyspal se ženskou a snaží si na Chytrym Chuckovi honit sebevědomí. Lupara Lou se bezstarostně projíždí ve svym fáru, Multimiliardář Mike měl v noci strašlivý sen, Psychopat Paul založil novej spolek, jehož účelem je vysídlení blbců a zlých lidí z týhle planety a VOP-Ice tybu B přišli na to, jak se zbaví radioaktivního paliva ze svých vesmírných lodí.

V seznamce s postavou nás čeká Závěr ke všem typům mimozemských VOP-Ice.

Vychází každej měsíc 15. na Google Play.

Stahuj komix VOSTRÁ SEKANÁ a dobře se bav!

- CZO (CZech Only) -
The ninth number opens Aurum Univesum with the classic question - money or better bullet to your knees? Following him is Lady Diana, who compares women to cars, Drsňák Don has a FIZ-Love in his counseling, who plays for the unbeatable, Frejer Ferry ranks with a cat out, Gentleman Gordon talks about the topic of smoking, Zed's Zed after a year reportedly slept with a woman and trying to chuck Chuck Chuck self-esteem. Lupara Lou has been in his mood, Millionaire Mike had a terrible dream in the night, Psychopat Paul has set up a new squad, the purpose of which is to displace the stupid and evil people of this planet, and VOP-Ice Tibe B to figure out how to get rid of radioactive fuel from of their spaceships.

A Conclusion on all types of alien VOP-Ice is awaiting us in the dating.

It comes out every 15th month on Google Play.

Stahuj komix VOSTRÁ SEKANÁ a dobře se baví!

- CZO (CZech Only) -
Read more
Collapse
Loading...

What's New

Další porce nekompromisního humoru + jako třešnička i nějaká ta inspirativní myšlenka.
Read more
Collapse

Additional Information

Eligible for Family Library
Eligible if bought after 7/2/2016. Learn More
Updated
February 15, 2018
Size
18M
Installs
0+
Current Version
1.0.1
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Teen
Fantasy Violence, Language
Permissions
Offered By
LuBoss
Developer
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.