Audiozákony

Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Společnými silami advokátní kanceláře Hartman, Rychnovská - sdružení advokátů a společností Wolters Kluwer byly vytvořeny Audiozákony, jelikož nám znění právních předpisů ve zvukové podobě zkrátka chyběla. Jsme přesvědčeni, že možnost poslechu znění těch nejdůležitějších právních přepisů oceníte především na dlouhých cestách, při učení se na advokátní a insolvenční zkoušky, či při těch, které musíte absolvovat v rámci studia. Nebo jen tak – pro zlepšení Vašeho právního přehledu kdykoli a kdekoli budete chtít. Vše ve svém telefonu nebo tabletu. Nejen že efektivně využijete čas při dlouhém čekání nebo na cestě do zaměstnání i školy, ale zároveň budete mít i o starost méně. Díky aktualizacím jsou Audiozákony k dispozici vždy v platné a účinné podobě.
Together, Hartman, Rychnovská - Lawyers' Association and Wolters Kluwer created the Audio Laws, because we simply lacked the wording of the legislation in sound form. We are convinced that you will appreciate the opportunity to listen to the wording of the most important legal regulations, especially on long journeys, when studying for lawyers and insolvency exams, or for those that you have to complete during your studies. Or just - to improve your legal overview whenever and wherever you want. Everything on your phone or tablet. Not only will you use your time effectively while on a long wait or on your way to work or school, but you will also be worried less. Thanks to updates, Audio Laws are always available in valid and effective form.
Read more
Collapse
4.3
17 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Přidání lepší podpory pro offline ceny.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 19, 2021
Size
42M
Installs
5,000+
Current Version
1.3.3
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
In-App Purchases
In-app Products
$3.49 - $14.99 per item
Permissions
Offered By
Wolters Kluwer, a.s.
Developer
U Nákladového nádraží 10 130 00 Praha 3
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.