ZTVC Live Installer

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Aplikace je určena pro nainstalování aplikace ZTVC, internetové televize ZAPNI.TV.
Pohodlné řazení programů, informace o aktuálním pořadu i následujícím dle EPG. Vše přehledně. Aplikaci průběžně aktualizujeme a upravujeme dle potřeb zákazníků. Brzy přidáme televizní archiv a nejen to, užijte si to naplno. Sledujte novinky na https://zapni.tv

Použití aplikace:
Aplikace je vyvinuta pro zařízení s OS Android 5.0.x a vyšší. Aplikaci je možné využít ve všech Android boxech a Android TV. Vzhledem ke konkrétním úpravám různých výrobců nemůžeme zaručit 100% fungování na všech zařízeních Android, v tomto případě kontaktujte naše zákaznické centrum. Veškeré naše služby jsou přístupné pouze na území České republiky.
The application is designed to install applications ZTVC, internet TV ZAPNI.TV.
Comfortable shifting programs, information about the current program and the following according to the EPG. Everything clearly. Application continuously update and adjust according to the needs of customers. We will soon add a TV archive and not only that, enjoy it to the fullest. Follow the news on https://zapni.tv

Using:
The application is developed for devices with Android OS 5.0.x and higher. You can use it in all Android and Android TV boxes. Due to specific adaptations of different manufacturers can not guarantee 100% functioning on all Android devices, in this case, please contact our customer service center. All our services are accessible only in the Czech Republic.
Read more
Collapse
1.5
19 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Změna API SDK
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 21, 2019
Size
589k
Installs
1,000+
Current Version
1.2
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
ZAPNI.TV s.r.o.
Developer
Kaprova 42/14 110 00 Praha 1 Czech Republic
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.