Zavezu - spolujízda pro věci

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Zavezu spojuje lidi, kteří zrovna někam jedou, s těmi, kteří potřebují něco převézt. Zadej co, kdy a kam potřebuješ přepravit a navrhni cenu. Vyber si z nabídek převozníků a pak už jen sleduj polohu zásilky a její doručení na online mapě.

Chceš-li si zlevnit cestu, tak pomož ostatním přepravit jejich věci na místo, kam máš zrovna namířeno. Může to být krátká cesta MHD, pravidelné dojíždění vlakem do školy, cesta autem nebo využij svou dodávku. Jen ty rozhoduješ, co, kdy a kam můžeš zavést. Peníze za zásilku pak dostaneš přímo na bankovní účet.

Jak využít Zavezu
- Chceš převézt pár kusů nábytku?
- Dovézt zásilku z bazaru?
- Doručit zapomenuté klíče?
- Přestěhovat byt nebo kancelář?
- Potřebuješ poslat těžký kufr?
- Vracíš zakoupené zboží zpět odesílateli?
- Nebo zavézt snad ještě teplou bábovku od babičky?

Dbáme na bezpečnost, takže převozníci jsou ověření, a za službu zaplatíš kartou, až když je zásilka v pořádku u svého příjemce.

Zavezu již nyní využívá Sbazar, program zákaznických výhod iBOD či Harley Davidson Praha. Jedná se o výhodnější alternativu České poště, kurýrům a messengerům, PPL a dalším dopravcům či mezinárodním DHL a UPS. Se Zavezu je přeprava snadnější, levnější, bez front a čekání!

STAHUJ ZDARMA!
I'll drive connects people who are not going anywhere with those who need to transport something. Enter what, when and where you need to carry and suggest a price. Choose from menus ferrymen and then just watch the position of the shipment and delivery on an online map.

If you want to cheapen your journey and help others carry their belongings at the point where you're headed. It may be a short journey by public transport, commuting to school by train, by car, or let your delivery. Only You decide what, when and where you can introduce. Money for the consignment, then get directly to your bank account.

How to use'll drive
- Do you want to transport some furniture?
- Bringing a shipment from the bazaar?
- Deliver forgotten keys?
- Move the apartment or office?
- You need to send a heavy suitcase?
- Are you going back to the sender the purchased goods?
- Or maybe even take a hot cake from grandma?

We pay attention to safety, so the boatmen are verifying, and pay for the service card only when the shipment is right at your recipient.

It'll take now using Sbazar, customer benefits program IPour or Harley Davidson Praha. This is a favorable alternative to the Czech Post, couriers and messengerům, PPL and other carriers or international DHL and UPS. I'll take the transport is easier, cheaper, without queues and waiting!

DOWNLOAD FREE!
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Oprava chyb
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 12, 2021
Size
17M
Installs
10,000+
Current Version
1.2.8 (409)
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact, Shares Location
Permissions
Offered By
Zavezu.cz
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.