IS/STAG Evaluace - demo

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Toto je ukázková aplikace pro vyzkoušení funkčnosti aplikace IS/STAG Evaluace. Uživatel se do aplikace přihlásí pod fiktivním osobním číslem, které je mu nabídnuto v přihlašovacím formuláři, a následně odpovídá na otázky v uměle vytvořené anketě.

IS/STAG Evaluace je aplikace určená pro studenty vysokých škol používajících informační systém studijní agendy IS/STAG. Studenti mohou jejím prostřednictvím odpovídat na otázky připravených anket a hodnotit tak kvalitu výuky. Pro přístup do aplikace se student přihlásí stejnými údaji, kterými se hlásí do informačního systému. Aplikace vyžaduje připojení k internetu.
This is a sample application to test the functionality of the application IS / STAG Evaluation. The user logs into the application under fictitious personal number, which is offered on the registration form, and then answers questions in an artificially created poll.

IS / STAG Evaluation is an application designed for university students using the information system of the study agenda IS / STAG. Students can through it to answer questions prepared questionnaires and evaluate the quality of teaching. To access the application, the student logs on the same data, which is reported in the information system. The application requires an Internet connection.
Read more
Collapse
Loading...

Additional Information

Updated
November 15, 2016
Size
1.8M
Installs
10+
Current Version
1.0.0
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Vývojáři IS/STAG
Developer
Univerzitní 20 Plzeň 30100 Czech Republic
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.