قبولی نسخه مدارس : کلاس آنلاین و آزمون آنلاین

50K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

قبولی نسخه مدارس و موسسات: کلاس آنلاین و آزمون آنلاین
با ساخت کلاس آنلاین انحصاری برای مدرسه و آموزشگاه خود و همچنین کنترل و زیرنظر داشتن کلاس‌ها و مشاهده‌ی فعالیت معلمین و دانش‌آموزان مدرسه، کیفیت و بهره‌وری مدرسه یا آموزشگاه را بالا برده و در جهت ارتقای آن پیش بروید.


قبولی چگونه به موسسات کمک می‌کند؟
قبولی به کمک ابزارهای هوشمند، به تمام موسسات آموزشی اعم از مدارس، موسسات زبان و کلاس‌ آنلاین زبان، آموزش راهنمایی و رانندگی و کلاس آنلاین آیین نامه و موسسات آموزش عالی کمک می کند تا بتوانند کلاس خود را بدون هیچ دغدغه ای به صورت آنلاین برگزار کنند. اپلیکیشن قبولی با داشتن ابزار طراحی و برگزاری کلاس آنلاین و دارا بودن سرورهای قوی داخلی که موجب نیم‌بها بودن قیمت اینترنت مصرفی می‌شود، بهترین تجربه آموزش غیر حضوری را برای معلمین و دانش‌آموزان فراهم می‌کند.

برگزاری کلاس آنلاین
. با روشن کردن webcam و میکروفون به راحتی می‌توانید تماس‌های صوتی و تصویری برقرار کنید.
. کلاس‌های تشکیل شده را به راحتی و بدون قطعی شرکت کرده، ضبط کنید و تا یک ماه آن‌را ذخیره نگه دارید.
. اگر تدریس شما به power point و فایل‌های PDF و عکس نیاز داشته باشد، می‌توانید به راحتی آن‌ها را با دانش‌آموزان به اشتراک بگذارید.
. اگر دانش‌آموزان به اینترنت دسترسی نداشته باشند می‌توانند به راحتی و فقط از طریق تلفن شهری به کلاس‌ آنلاین بپیوندند و از آن استفاده کنند.
. تدریس در اپلیکیشن قبولی ویژه‌ی موسسات از طریق یک تخته وایت‌برد مجازی که در اختیار معلمین قرار می‌گیرد به راحتی انجام می‌شود.
. مدرسین می‌توانند به راحتی و در صورت نیاز، صفحه‌ی دسکتاپ خودشان را با دانش‌آموزان به اشتراک بگذراند.
. امکان چت و گفتگو داخل کلاس‌ها وجود دارد تا دانش‌آموزان بتوانند به راحتی تبادل اطلاعات کنند و سوال‌های خودشان را مطرح کنند. همچنین امکان چت و گفتگوی شخصی دانش‌آموزان با معلمین در اپلیکیشن وجود دارد.

امکان مشاهده‌ی میزان فعالیت دانش‌آموزان
با اپلیکیشن قبولی ویژه‌ی موسسات و مدارس می‌توانید میزان فعالیت دانش‌آموزان را بررسی کنید و مطلع شوید چه کسانی در چه روز و زمانی در کلاس‌ها حاضر شده‌اند. همچنین ساعاتی که هر دانش‌آموز در کلاس غیبت کرده باشد یا فعالیتی نداشته باشد به راحتی برای شما قابل رویت است.

ظاهر اختصاصی برای موسسات و آموزشگاه‌ها
هر موسسه و سازمان و آموزشگاه یک لوگو و تصویر اختصاصی برای خودشان دارند که دیگران با دیدن آن تصویر، به فعالیتشان پی می‌برند. اپلیکیشن قبولی این فرصت را برای شما ایجاد می‌کند تا بالای هر کلاس، بنر و لوگوی مخصوصتان را قرار داده و یک کلاس آنلاین انحصاری و مخصوص خودتان برگزار کنید.

امکان مشاهده‌ی میزان فعالیت مدرسین
میزان فعالیت و چگونگی عملکرد معلم‌ها در این نسخه از اپلیکیشن قبولی به راحتی قابل ارزیابی است.
مشاهده‌ی کل ساعات کاری معلم‌ها در کلاس‌های برگزار شده برای شما فراهم می‌شود که با این قابلیت می‌توان مدرسین کوشا و حرفه‌ای را تشخیص داد و با آنان به صورت گسترده فعالیت کرد.
امکان مشاهده‌ی کلاس‌های در حال برگزاری
برای نظارت بر کلاس‌های درسی در حال برگزاری می‌توانید از داشبورد مشاهده‌ی کلاس‌ها استفاده کنید. با بررسی روند تشکیل کلاس‌ها متوجه شوید چه زمانی از تشکیل یک کلاس گذشته و هر دانش‌آموز چه مدت در آن کلاس حاضر بوده است.
همچنین امکان پیوستن به کلاس‌ها در حین برگزاری آن‌ها به راحتی برای شما قابل دسترسی است.

اطلاع رسانی‌ شروع کلاس‌ به دانش‌آموزان
اپلیکیشن قبولی نسخه‌ی موسسات و مدارس هم‌زمان با شروع کلاس‌ها و به صورت خودکار، به دانش‌آموزان پیامک اطلاع‌رسانی ارسال می‌کند و آغاز کلاس‌ها را به آنان یادآوری می کند.

اینترنت نیم‌بها
اینترنت مصرفی برای استفاده از هر قسمت اپلیکیشن قبولی به صورت نیم‌بها و نصف قیمت محاسبه می‌شود.پس برای برگزاری کلاس آنلاین ویژه‌ی مدرسه یا آموزشگاه خود نگران هزینه‌ی اینترنت نباشید.

در اپلیکیشن قبولی ویژه‌ی مدارس، کلاس‌ آنلاین در مقاطع دهم، یازدهم، دوازدهم و همچنین کلاس‌ آنلاین ویژه‌ی نظام جدید آموزشی برگزار می‌شود.
این اپلیکیشن مورد استفاده برای موسسات و آموزشگاه‌های زبان و همچنین کلاس‌ آنلاین زبان انگلیسی ، کلاس آنلاین فرانسه و غیره می‌باشد . علاوه بر آن کلاس آنلاین آیین نامه ویژه‌ی راهنمایی و رانندگی نیز برگزار می‌شود.

Website:https://ghaboli.com
Telegram:@ghaboliadmin
Telephone:02191015391


برای داشتن بهترین تجربه آموزش در کنار شما هستیم
Updated on
Sep 27, 2020

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

برگزاری کلاس آنلاین
امکان مشاهده‌ی میزان فعالیت دانش‌آموزان
ظاهر اختصاصی برای موسسات و آموزشگاه‌ها
امکان مشاهده‌ی میزان فعالیت مدرسین
امکان مشاهده‌ی کلاس‌های در حال برگزاری
اطلاع رسانی‌ شروع کلاس‌ به دانش‌آموزان
اینترنت نیم‌بها