
Ionut Cătălin Motoca
Hărțile încă îți spun sa virezi peste linia dubla continua, pinurile de preluare pot fi puse în locuri fără acces auto (parcuri, râuri, magazine, zone pietonale etc), locația în timp real este afișată după ce apeși "am ajuns" și de fapt nici nu e în timp real ca îți da locația pasagerului de la momentul cand a plasat comanda, locul de destinație al pasagerilor este încă ținut secret până când începe cursa (acest fapt expune șoferul riscului de a ajunge în zone /cartiere rău famate) șamd..
2 persoane au considerat această recenzie utilă

Ion Rovența
Cea mai HOAȚĂ și MINCINOASĂ aplicație de rs ! Timpul pierdut in trafic nu este plătit...ocolirile NU SUNT PLĂTITE ! trasee ocolitoare in comparație cu Waze....prețuri de SUB 1 LEU/ KM !!!
39 de persoane au considerat această recenzie utilă

ionut zanfir
Tema aplicatiei trebuie actualizata cand preiei clientul, pe întunecat nu se vede bine.
O persoană a considerat această recenzie utilă