Trafiku Urban

Shkarko edhe ti aplikacionin e Trafikut Urban për t'u informuar në kohë reale për lokacionin e busit tuaj!

Aplikacioni Trafiku Urban shërben për të informuar qytetarët e Prishtinës për lëvizje ne qytet përmes Transportit Publik.
Read more
Collapse
4.2
367 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Perditesimet ne kete verzion perfshijne:
- Opcionin Dark Mode
- Historiku i raportimeve dhe mundesia e pranimit te pergjigjes brenda aplikacionit
- Aplikacioni tani mund te perdoret edhe ne gjuhen Angleze dhe Serbe
- Faqja per kontakt direkt me Trafikun Urban
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 12, 2020
Size
21M
Installs
10,000+
Current Version
2.2
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Appbites
Developer
Beqir Kastrati obj.I,, nr.4-1, Prishtina, Kosovo 10000
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.