Dobrý Hejtman

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Vůbec první simulátor korupce a rozkrádání státního majetku!

Urvali jsme 3. místo v divácke anketě na #8 AppParade :-D

Hru začínáte coby chudý, ale ambiciozní politický greenhorn. Postupem hry se z vás ale stává stále větší zvíře okresní a nakonec i celostání politiky. Možnosti rozkrádání se stávají téměř neomezenými. A s jídlem roste chuť, klesá ostražitost a posléze i soudnost!

Kolik si budete schopni nakrást do svých kapes na vily u moře, rychlá auta a lehké děvy, aniž byste vzbudili zájem policie a aniž by vám dveře polechtala URNA beranidlem?

Pochlubte se svým skóre na Facebooku! Překonejte naše politiky a ukažte jim, že krást umí každý, ale jenom ti zkažení a imorální to dělají doopravdy!
The first ever simulator corruption and theft of state property!

We tore 3rd place in the audience poll at # 8 AppParade: -D

You start the game as a poor but ambitious political greenhorn. As the game progresses of you but it becomes more and more animal district and eventually celostání policy. Options theft have become almost limitless. A food growing appetite decreases alertness and later discernment!

How much you will be able to steal their pockets at the villa by the sea, fast cars and light lasses without having aroused the interest of the police and without letting the door tickled URNA ram?

Show off your score on Facebook! Overcome our policies and show them that they can steal everyone, but only those corrupt and immoral are doing it for real!
Read more
4.4
204 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

v2.2
1) přidána info obrazovka s poděkováním, citací a vyjádřením o charakteru hry

v2.1
1) přidán tutoriál
2) možnost kalibrace (viz ikonka vlevo nahoře ve hře)
3) nové vlastnosti bedýnky (pouta, možnost se opít)
4) výraznější informace o daném levelu
5) přidány vibrace + možnost vypnout je
6) přidáno zvukové upozornění zap/vyp zvuk
7) drobný bugfixing

GRAFIKA
1)pozměněná grafika menu
2)změna ikony zvuku + nově ikona nastavení a vibrace
3)nové předměty
4)nová grafika highscore
Read more

Additional Information

Updated
November 15, 2013
Size
2.6M
Installs
10,000+
Current Version
2.2
Requires Android
2.2 and up
Content Rating
Teen
Language
Permissions
Offered By
AdlexApps
Developer
Xaveriova 45 Praha 5 150 00 Czech Republic
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.