Po stopě

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Přáli byste si, aby byl váš pes miláčkem sousedů, bavičem širokého okolí a zároveň postrachem nenechavých zlodějů? S aplikací Po stopě to není žádný problém! Poznejte se svým mazlíčkem nové tváře, prozkoumejte blízký terén a zažijte ukázkový výcvik. Aplikace Po stopě vám i vašemu čtyřnohému chlupáčovi dopřeje spoustu rozptýlení a zábavy:

- Poznejte nové přátele. S nástrojem pro venčení psů budete mít vždy přehled o tom, kdo z dvounohých či čtyřnohých přátel v aplikaci je zrovna v terénu.

- Prozkoumejte mapu zájmů. Vždy vám pomůže co nejpohodlněji a nejrychleji najít veterináře, chovatelské potřeby, psí salon a další důležitá místa v lokalitě.

- Sbírejte odměny. V aplikaci sbíráte body v podobě kostiček. Jejich dostatečný počet pak bude možné proměnit za slevy v e-shopu.

- Zapište se do psí školy Brit Training Tips. Zjistíte, že výcvik nemusí být jenom nudná povinnost, ale naopak přináší spoustu zábavy a naplnění nejen v průběhu samotného výcviku, ale i v každodenním životě.

- Sdílejte videa. Podělte se o vaši nahrávku z výcviku s ostatními uživateli aplikace a ukažte jim, jak jste týmově sehraní. Navíc se tak zapojíte do soutěže o ceny.
Would not you think that your pet dog neighbors, entertainers around, and at the same time the terror nenechavých thieves? The application followed the trail there's no problem! Meet with your pet new faces, explore the nearby terrain and experience the training sample. Applications after stop you and your four-legged furball a ton of distraction and entertainment:

- Meet new friends. With the tool for walking dogs you always have an overview of who the two-legged or four-legged friends is not in the field.

- Explore the map of interest. Always will help you find the most comfortable and fastest veterinarians, breeders, dog salon and other important places in the area.

- Collect rewards. In collecting points in the form of bricks. Their sufficient then be redeemed for discounts in e-shop.

- Subscribe to the Dog Training Tips Brit school. You will find that training does not have to be boring obligation, but rather brings lots of fun and fulfillment only in the course of the training, but also in everyday life.

- Share your videos. Share your recording from training with other users and show them how you are playing together as a team. In addition, so join the competition on price.
Read more

Reviews

3.7
195 total
598
429
321
214
133
Loading...

What's New

- podpora Android 5
Read more

Additional Information

Updated
March 17, 2015
Size
9.9M
Installs
5,000+
Current Version
1.0.5
Requires Android
2.3 and up
Content Rating
Unrated
Warning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.
Permissions
Offered By
Flow Media
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.