Gjirafa.com

Gjirafa.com është makina e parë kërkimore në Gjuhën Shqipe.
Në aplikacionin mobil mund të gjeni këto shërbime:
- Kërkimi i të gjithë ueb-it shqipëtar
- Lajme nga të gjitha portalet shqip, per Shqipëri, Kosovë, dhe Maqedoni
- Kërkim i avancuar i lajmeve nga të gjitha portalet
- Të gjitha linjat e autobusëve për Kosovë,Shqipëri dhe Maqedoni,
- Kërkimin e të gjitha makinave në shitje në Shqipëri, Kosovë, dhe Maqedoni
- Kërkimin e të gjitha patundshmërive në shitje dhe me qira ne Shqipëri, Kosovë, dhe Maqedoni
- Kërkimin e vendeve të lira të punës ne Shqipëri, Kosovë, dhe Maqedoni
- Kërkimin e të gjithë celularëve në shitje
- Moti për të gjitha qytetet dhe trojet shqipëtare
- Widget ne Gjuhën Shqipe, me motin, lidhje te autobusëve, si dhe top lajmet

* Te gjitha ne Shqip
* Lajme te reja nga te gjitha portalet
* Vetura (makina, automjete) ne shitje nga Shqiperia, Kosova, dhe Maqedonia (Prishtine, Tirane, Prizren, Ferizaj, Durres, Shkup, Tetove, Gostivar, Pejë, Mitrovice, Gjilan, Shkoder, Durres, Fier)
* Celulare te ndryshem ne shitje (te gjitha llojet: iphone, samsung, nokia, htc, etj)
* Moti me i sakte per rajon
* Punime, receta, libra, pdf, filma, e shume te tjera
* Te gjitha ne Shqip
Read more
Collapse
4.6
841 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

- Përmirësim i gabimeve
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 26, 2019
Size
12M
Installs
50,000+
Current Version
2.3.5
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Gjirafa, Inc
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.