Buhari Ve Müslimden İslam Daveçlierine Öğütler

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Uygulamamızı beğenen, kendi sayfasında paylaşan veya bunlara yorum yapan kimselerin isimleri Google‘ın / Google Play sisteminden dolayı görünmektedir. Bu kişilerin sayfalarında şirk(Allah-u Teâlâ’ya ait hak, sıfat ve yetkileri Allah’tan başkalarına veya Allah’la birlikte bir başkalarına vermektir) küfür (gerek inatla, gerek cehaletle, gerekse inat edenleri taklit sebebiyle Allah’ın tevhidini inkâr etmek ve rasûlünü yalanlamaktır) ve haram içerikli paylaşımlar varsa reddediyor, böyle bir içeriğe bizim yapmış olduğumuz paylaşımlar üzerinden ulaşılması halinde hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Buhari Ve Müslim'den İslam Daveçlierine Öğütler

Yazar: Şeyh Dr. Seyfuddin El Muvahhid

Uygulamamızı Beğenip Paylaşmayı Unutmayınız!!!

İşte kurtarıcı! İşte Kur’ân! İşte sünnet!

Her türlü bulanıklıktan, her türlü ihtilaftan, her türlü tezattan münezzeh ve uzak, Rabb’den geldiği halini her an muhafaza etmiş hidayet ve doğruluk kaynağı vahiy... Evet, insanlar buna yönelip herşeyleriyle Rabbe teslim olmadıkça, kendilerine uzanmış olan Hakkın kurtarıcı eline yapışmadıkça, akıllarını, kalplerini, yaşantılarını bu dinin emir ve yasaklarına göre düzenlemedikçe asla kurtuluşa eremeyeceklerdir.
Peki, ama insanlar hakkı nasıl görecekler? Hidayete karşı kör olan gözlerinin, sağır olan kulaklarının yeniden işler hale gelmesine ne vesile olacaktır? Kafalardaki batıl din anlayışını yıkıp tüm saflığıyla onlara bu dini kim ulaştıracaktır?
İşte, kendisini cahiliyyenin tüm pisliklerinden sıyırıp yüzünü ihlâsla Rabbe yöneltmiş olan; düşüncelerini, hislerini ve amellerini ancak Rabbin emrettiği gibi şekillendiren, tüm benliğini bu dinin yoluna adamış mü’minlerin, İslam davetçilerinin görevi: Lâ İlâhe illallah inancından fersah fersah uzaklaşmış insanları yeniden bu ilahi hakikate muhatap kılmak. Şahıslarda başlayan tevhid mücadelesini, tüm toplumlara ve tüm dünyaya yaymak; fertlerin kalplerinde ve akıllarında olduğu kadar, sosyal yaşantılarında da Allah-u Teâlâ’nın hâkimiyetini her yönüyle tesis etmek için bütün gücünü sarf etmek. Şunu da unutmamak gerekir ki, Allah-u Teâlâ’nın mübarek kitabının yürürlükten kaldırıldığı, O’nun mübarek dininin ve mü’min kullarının baskı altında tutul-maya çalışıldığı şu hassas dönemde, her mü’minin özellikle “Lâ İlâhe illallah” davasını ve davetini yüklenen İslam davetçilerinin, her konuda karşılarına çıkabilecek sorunlara cevap verebilmeleri için sahih kaynaklara yönelip inanç yapılarını olduğu kadar hareket ve teşkilat yapılarını da bu sahih kaynaklar doğrultusunda şekillendirmeleri mutlaka gereklidir.
İşte bu kitabı kaleme almamın yegâne sebebi de budur. Hadislerin fıkhi yönlerini ve İslam âlimlerinin bu hususlardaki ihtilaflarına değinmeden, doğrudan doğruya çağımızın davet ve inanç problemlerine cevap olacak bir yaklaşımla yazmaya çalıştığım bu eser, İslam’ın ve Kelimetullah’ın yücelmesi hususunda az da olsa bir katkıda bulunursa gayeme ulaşmış olacağım. Eğer hata ettiysem bu bendendir, şayet isabet ettiysem bu da Rabbimin keremindendir.

Kur’ân’a ve sünnete tabi olanlara selam olsun.
People who like our app, sharing their reviews on their page or one of the names that Google / Google Play system due to appear. Shirk in this person of pages (rights of Allah-u Allaah, capacity and powers is to give an others with others or God but God), swearing (both stubbornly, both ignorance, as well as stubbornness that mimic reasons and denying God's Oneness to refute the rasul) and refuses If shares are forbidden content, such content we do not accept any responsibility if we have done our share to reach over.

Bukhari and Muslim from the Muslim Daveçlier Öğütler

Author: Sheikh Dr. Seyfud Eldin Almohad

Application Sharing our admiration or you forget it !!!

Here are a savior! Here the Qur'an! Here circumcision!

All kinds of blur, without any dispute, all kinds of contrasts from unfettered and far, that has preserved any time the state comes from the Lord, guidance and righteousness source of revelation ... Yes, people unless they surrender to the Lord with it head towards everything, Right savior hands of yapışmadık by which they lay, their minds, their hearts, their lives by düzenlemedik according to the religion's commandments and prohibitions will not be able never prosper.
Okay, but how will they find the right people? The eyes of the blind against Hedo, what will be the occasion to become again the work of deaf ears? Who will lead this religion with them to destroy all false religion concept of purity in your head?
Here, the stripped him of cahiliyye the face of all the filth that had led to the Lord sincere; thoughts, feelings and deeds, but shape as dictated by the Lord, all the ego of believers committed to the path of the religious duties of Islam summoner: La ilaha illa out and away distanced people from faith to make it again this divine truth interlocutors. Individuals struggling in the beginning of monotheism, spread to the whole society and the whole world; as well as in the hearts and minds of individuals, the sovereignty of Almighty Allah-u social life to devote all the power to establish in every aspect. It is important to note, too, that Allah the Almighty lifted the force of the holy book, which He blessed religion and believers trying kept yeast under pressure servant in this sensitive period, especially of every believer "La ilaha illa" case and invite the summoner of Islam loaded up their act and organizational structure in line with this authentic sources in forming structures on the belief that yönelip authentic sources in order to respond to problems that may arise against every subject is absolutely essential.
This book is also the only reason to take my pen. Hadith of jurisprudence aspects and without reference to the conflict in this issue of Islamic scholars, this work I try to write with an approach that will be responsive to direct our era invitation and beliefs problems, you will have achieved my goal if Islam and Word of exaltation made a contribution, albeit less in the matter. If this is from me if I made a mistake, if I've hit if this is from my Lord's bounty.

Hail to the Qur'an and Sunnah that are subject to.
Read more
Collapse
4.9
61 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
August 10, 2017
Size
25M
Installs
5,000+
Current Version
1.0
Requires Android
3.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Hak Yayınları
Developer
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.