AS PRO MEDIA - Świat Karpia, Świat Suma&Spinningu

Contains ads
5K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Bezpłatna aplikacja na smartfony WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA, skierowana jest do wszystkich wędkarzy. Za jej pomocą obecni i nowi czytelnicy e-magazynów Świat Karpia i Świata Suma&Spinningu uzyskują BEZPŁATNY, NIELIMITOWANY, dostęp do wszystkich premierowych wydań magazynów.

Użytkownicy zyskują dostęp do kilkuset artykułów, tych premierowych jak i tych archiwalnych. Wszystkie są za darmo. Na zawsze. W każdym wydaniu do przeczytania pełne treści premierowych artykułów ulubionych autorów.

Użytkownicy mają możliwość czytania, oglądania i aktywnego komentowania. W artykułach znajdują się krótkie filmy video związane z prezentowaną tematyką.
Aplikacja umożliwia aktywne uczestnictwo w mediach społecznościowych. Użytkownicy dysponują możliwością polubienia tekstu, opublikowania go na własnym profilu FB a także polecenia go znajomym. Kontakt z autorem lub redakcją za pośrednictwem szybkiej poczty email.

Galeria Łowców
Aplikacja umożliwi także publikację zdjęcia z rybą znad wody. Każdy wędkarz ma możliwość pokazania swojej zdobyczy i zrobi to w kilka sekund. Prezentacja następuje w czasie rzeczywistym a użytkownicy otrzymują informacje o miejscu połowu, wadze ryby i na co została złapana.

Galeria filmów
W aplikacji znajduje się ponad 400 różnych filmów o tematyce wędkarskich. Wszystkie są dostępne za darmo. Wśród nich filmy reportaże z zasiadek wędkarskich, relacje z targów branżowych, testy sprzętu i relacje z zawodów.
Updated on
May 30, 2019

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

- Usprawnienie działania aplikacji, m.in. szybsze ładowanie aplikacji, usunięto błąd z długim ładowaniem aplikacji po pierwszej instalacji, poprawiono logowanie poprzez Facebooka.
- Poprawki dla Androida w wersji 8 i 9.
- Powiadomienia o nowych wydaniach, artykułach, filmach lub zdjęciach.
- Wyszukiwarka artykułów.
- Poprawiono system wyświetlania artykułów.