Radio Mergimi

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to French (France)

Radio Mergimi filloi për herë të parë në 28.Nëntor.2008 në orën 20:00 vetëm në programet e fillimit, ku kjo radiostacion iu dha besimi i shumë miqve, dëgjuesve dhe bashkatdhetarëve të tjerë në mbarë botën. Radio Mergimi do të jetë një radio stacion i pakapërcyeshëm, do të ketë programe inovative për të gjitha moshat. Nuk është aq e rëndësishme që na dëgjon, të moshuar apo të rinj, të gjithë do të kenë pjesën e tij në stacionin tonë të bukur të radios.

Radio Mergimi ka qendrën e saj në Oyonnax - Francë, me një staf të vërtetë profesional ku ju mund të vërtetoni vetes punën dhe profesionalitetin tonë duke filluar nga nëntori. Prej kësaj kohe Radio Mergimi do të ngrejë zërin me emisione të rregullta për ju. Motoja e Radio Mergimi është: Me ne , gjithëmon afër vendlindjes suaj.

Muzika më e përzgjedhur dhe autentike shqiptare. Me Radio Mergimi ju jeni argëtuar me lehtësi dhe më pranë atdheut tuaj. Kjo radio transmetohet vetëm përmes lidhjes së internetit për momentin,edhe pse ne do të transmetojmë edhe në valët dixhitale tokësore nga partnerët tanë.
Për më tepër, së shpejti do të dëgjojmë në të gjithë territorin e Republikës së Kosovës dhe përtej ku jetojnë shqiptarët.
KONTAKT:
Tel.: +33 970 445 400
Tel.: +49 6581 95 93 399
Viber: +33 970 445 400
Skype: radiomergimi (Origjinali)
E-Mail: online@radiomergimi.com
Web: http://radiomergimi.com
Radio Mergimi filloi here për të Pare 28.Nëntor.2008 në PO 20:00 vetem në programet e fillimit, ku kjo radiostacion iu dha Besimi i Shume Miqve, dëgjuesve bashkatdhetarëve dhe të tjere në Mbare BOTEN. Radio Mergimi is a radio station and a pakaperycyesh, and it is an inovative program for gjitha moshat. Nuk është aq e rëndësishme që na dëgjon, të moshuar apo të rinj, të gjithë do të kenë pjesën and tij në stacionin tonë të bukur të radios.

Radio Mergimi ka qendrën e saj në Oyonnax - Francë, me një staf të vërtetë profesional ku ju mund të vërtetoni vetes punën dhe profesionalitetin tonë duke filluar nga nëntori. Prej kësaj kohe Radio Mergimi do të ngrejë zërin me emisione tě rregullta přr ju. Motoja and Radio Mergimi është: Me ne, gjithëmon afër vendlindjes suaj.

Muzika mee perezgjedhur dhe autentike shqiptare. Me Radio Mergimi ju jeni argetuar me lehtesi dhe me pranë atdheut tuaj. Kjo radio transmetohet vetëm përmes lidhjes sè internetit přr momentin, edhe pse do të transmetojmë edhe në valët dixhitale tokësore nga partnerët tanë.
For example, there is a need for the territorial jurisdiction of the Republics and Kosovs for fisheries and marine fisheries.
KONTAKT:
Tel .: +33 970 445 400
Tel .: +49 6581 95 93 399
Viber: +33 970 445 400
Skype: radiomergimi (Origjinali)
E-Mail: online@radiomergimi.com
Web: http://radiomergimi.com
Read more
Collapse
4.2
35 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Updated
November 5, 2018
Size
11M
Installs
5,000+
Current Version
1.0
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
radiomergimi
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.