Star Radio Makedonija

Да се преведе описот на македонски (Северна Македонија) со „Преведи на Google“?Преведи го описот назад на англиски (Соединети Американски Држави)

The best choise of macedonian & ex yu pop rock hits!
Најдобар слободен избор на македонски и екс ју поп-рок хитови!
Прочитајте повеќе
Собери
5,0
Вкупно 8
5
4
3
2
1
Се вчитува...

Дополнителни информации

Ажурирано
26 април 2018
Големина
15M
Инсталации
100+
Тековна верзија
1.1
Потребен е Android
4.1 и понова
Оцена на содржината
Интерактивни елементи
Корисничка интеракција, Споделува локација
Понудено од
FastCast4u
Програмер
©2019 GoogleУслови на користење на сајтотПриватностПрограмериИзведувачиЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите на користење и Известувањето за приватност на Google Payments.