përPrishtinën

perPrishtinen - App për bashkëpunim të qytetarit të Prishtinës me Komunën e Prishtinës.
Ky App i jep qytetarit të Prishtinës mundësinë e lajmërimeve të ndryshme, informacion, duke e lënë të hapur mundësinë e shtimit të shërbimeve në të ardhmen.
Komuna Prishtinë. Prishtina. Kosova. Shpendi.
Read more
3.8
8 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

- njoftim me push-notification, me rastin e pranimit te nje lajmerimi ne Qendren e Thirrjeve (vetem per lajmerimet e regjistruara me App),
- lista e lajmerimeve te bera dhe statusi i tyre,
- permiresime tjera...
Read more

Additional Information

Updated
September 10, 2017
Size
4.5M
Installs
100+
Current Version
1.0.6
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Prishtina Online-Info
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.