Online Şişe Çevirmece Oyunu

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

ÇOK ÖNEMLİ DUYURU: Utanarak ve sıkılarak bu açıklamayı yazmak zorunda kaldığımız için sizlerden özür diliyoruz. Küfür, argo, hakaret gibi nedenlerle OYUNDAN ATILAN seviyesiz kullanıcıların oyun hakkındaki olumsuz ve mantıksız yorumlarını dikkate almayınız. Oyunumuzu binlerce kişi sorunsuz olarak kullanmaktadır. Oyunumuzda virüs vs yoktur.


Çocukluğumuzdan beri hepimizin bildiği ama bir türlü uygun ortam yaratıp keyfini çıkararak oynayamadığımız "Şişe Çevirmece - Doğruluk mu Cesaret mi" artık online...

Farklı yerlerden farklı insanlarla, istediğiniz tarzda oyun kurup oynamak sizin elinizde.
Hem keyifli vakit geçirme imkanı hem de yeni insanlarla tanışıp arkadaşlık kurma ortamı...


Oyun modları

1) Offline Oyun; aynı ortamda bulunduğunuz kendi arkadaşlarınızla offline olarak oynayabileceğiniz oyun modudur. Bu oyundaki oyuncuların isimlerini, cinsiyetlerini ve oyunun sertlik derecesini seçerek oyuna başlarsınız. Seçtiğiniz ayarlara ve oyuncunun cinsiyetine göre soruları sistem sorar. Offline oyunda Doğruluk ve Cesaret seçeneklerinin ikisi de kullanılabilir.


2) Online Oyun; bu oyun modunda, online salon oyunu şeklinde tanımadığınız insanlarla oynayabilir, yeni arkadaşlar edinirken aynı zamanda çok eğlenebilirsiniz. Offline oyunun aksine, sorulacak soruyu kendiniz sorabilirsiniz. Aklınıza o an için soru gelmezse "HAZIR SORU" desteği alarak sistem sorularını da kullanabilirsiniz. Online oyunda cesaret cezaları uygulanamayacağı için sadece Doğruluk seçeneği kullanılmaktadır.


NOT: Hazır sorularımız geniş bir ekip tarafından her geçen gün geliştirilmektedir...


Çok Önemli Bilgilendirme;
Kullanıcılarımızdan gelen geri bildirimler neticesinde, bazı oyuncuların oyunumuzda hesap açarken "MAiL ADRESiNiZ HATALI" mesajı aldıkları tespit edilmiştir. Oyunumuza kaydolurken belirtilen mail adresi kayıt sırasında kontrol edilir. Eğer bu mail adresi geçerli ve çalışır durumda olan bir mail adresi ise kayıt başarılı bir şekilde gerçekleşir. Bazı ücretsiz mail servisleri (hitmail.com, trbvm.com gibi) bu otomatik kontrole izin vermeyebilir. Bazen de izin veren servislerden biri bile olsa sunucularından kaynaklanan hatalar oluşabilir. Bu gibi durumlarda farklı bir mail adresi ile tekrar kayıt yaptırmayı deneyebilirsiniz. Kayıt problemini aşamazsanız facebook sayfamızdan bize özel mesaj atarak sizin için kaydınızı yapmamızı isteyebilirsiniz. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz...


22.02.2015 Güncelemesi ile birlikte aşağıdaki değişiklikler yapılmıştır.

- Özel foto albüm oluşturabilme özelliği eklendi
- Radyo Şişe özelliği eklendi
- 3 katego altına 1000 adet yeni soru eklendi
- Oyunculara oyun kredisi ve karizma puanı kazandıran Piyango özelliği eklendi
- Oyun yönetimi ile oyuncular arasında fikir alışverişi sağlayan anlık anket sistemi eklendi
- Çeşitli hatalar giderildi
- Performans iyileştirmeleri yapılarak oyunun daha stabil çalışması sağlandı
- Ayrıca bir sonraki güncellemede Kameralı Oyun özelliği için altyapı çalışmalarına başlandı
A VERY IMPORTANT NOTICE: We apologize for having to write this description by shame and squeeze. Do not ignore the negative and illogical comments of the unaccompanied minors on the game because of blasphemy, slang, insults. Thousands of people use our game without problems. In our game there is no virus etc.


Since childhood, we all know but can not play by creating the appropriate environment and enjoy the "Bottle Flip - Truth Is Courage" is now online ...

It is in your hands to play and play games in different styles with different people.
The opportunity to have fun and meet new people and make friends.


Game modes

1) Offline Game; is the game mode where you can play offline with your own friends. You start the game by selecting the names, sexes and the degree of hardness of the game players. The system asks questions according to your chosen settings and the gender of the player. In the offline game, both Truth and Courage are available.


2) Online Game; In this game mode, you can play with people you do not know in the form of online salon game, you can have a lot of fun while making new friends. Unlike the offline game, you can ask the question yourself. If the question does not come up for the moment, you can use the system questions with the support of "READY QUESTION". Only the Truth option is used, as courage punishments cannot be applied in the online game.


NOTE: Our ready questions are being developed every day by a wide team ...


Very Important Information;
As a result of feedback from our users, it was found that some players received the message "MAiL ADDRESS ERROR" when opening an account in our game. The e-mail address specified during registration is checked during registration. If this e-mail address is a valid and functional e-mail address, the registration is successful. Some free mail services (like hitmail.com, trbvm.com) may not allow this automatic check. Sometimes, even if one of the allowed services, errors may arise from their servers. In such cases, you can try to register again with a different email address. If you cannot exceed the registration problem, you can ask us to register for you by sending us a private message on our facebook page. Thank you for your patience and understanding ...


22.02.2015 The following changes have been made with the update.

- Custom photo album creation feature added
- Radio Bottle feature added
- 1000 new questions added to 3 categories
- Lottery feature added to the game credits and charisma points
- Added an instant survey system that enables exchange of ideas between players with game management
- Fixed various bugs
- Performance improvements were made and the game became more stable
- Infrastructure work for Camera Game feature started in next update
Read more
Collapse
4.2
115 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Performans iyileştirmeleri yapıldı.
İnternet tüketimi azaltıldı.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 3, 2019
Size
5.8M
Installs
5,000+
Current Version
5
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact, In-App Purchases
Permissions
Offered By
Emre BOZ
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.