تامینو(مشاوره بیمه تامین اجتماعی)

5K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

خدمات مشاوره تلفنی و چتی تامینو
گفت‎وگویی مفید در فضایی امن و با آرامش در هر مکان و زمان و بدور از هیاهو و شلوغی شعب تامین اجتماعی، حاصل اطمینان شما به تنها اپلکیشن مشاوره ای بیمه تامین اجتماعی است.
کارفرما باشید یا بیمه شده، باز نشسته باشید یا خانم خانه دار همگی دیر یا زود برای آینده خود نیاز به بیمه دارید! تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین صندوق بیمه ای کشور خدماتی متنوعی به بیمه شدگان خود می دهد.
عدم آگاهی در رابطه با قوانین بیمه تامین اجتماعی ممکن است باعث بشود شما از بسیاری از خدمات گوناگون این سازمان بزرگ بی بهره بمانید و یا عواقب ناخوشایندی مانند بدهی و ضرر مالی برای شما به همراه داشته باشد.
به همین دلیل دسترسی به مشاور متخصص بیمه ای از اصلی‎ترین نیازهای افراد جامعه امروز است. در این بین مشاوره از راه دور، بسیار حیاتی به نظر می‌‎رسد. گروه تامینو با راه‎اندازی اپلیکیشن مشاوره تامینو به صورت کاملا تخصصی و تفکیک شده در زمینه‎های مشاوره بیمه ای به کارفرمایان و بیمه شده ها توانست در مدت زمانی کوتاه و با ارائه خدمات ارزنده اعتماد بخش زیادی از مخاطبان این نوع مشاوره‎ها را جلب کند. تامینو تنها اپلیکیشن‎ موفق در زمینه خدمات مشاوره بیمه تامین اجتماعی است. این اپ با ایجاد فضایی امن و با تاکید بر اصل حفظ اسرار مخاطبان کار خود را آغاز کرد و همواره می‎کوشد تا خدمات به‌روزتر و بهتری را در اختیار کاربران خود قرار دهد.
شما می‎توانید با نصب این اپلیکیشن، به آسانی در خانه یا محل کار خود بشینید و هر سوال و مشکلی در مورد بیمه تامین اجتماعی دارید با صرف کمترین وقت و هزینه، مشاوره‎ای باکیفیت و مناسب را تجربه کنید. مشاوره‎های تخصصی بیمه تامین اجتماعی در ۴ بخش اصلی واحد وصول حق بیمه(درآمد، بازرسی و اجراییات)، امور فنی بیمه شدگان، نام نویسی و امور فنی مستمری ها دارید راه‎گشای شما خواهند بود.
علاوه بر این در بخش مقالات اپلیکیشن تامینو، جدیدترین مقالات به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار خواهد داشت.
برخی از امکانات اپلیکیشن تامینو:
- امکان مشاوره بصورت متنی، تلفنی و در آینده مشاوره حضوری با توانمند ترین مشاوران بیمه تامین اجتماعی
- در تماس تلفنی هزینه تلفن برای شما کاملا رایگان است و شما تنها هزینه مشاوره را می پردازید.
- مشاوره امن به صورت ناشناس و با حفظ محرمانگی اسرار
- امکان اتصال به مشاوران متخصص، با توجه به حوزه تخصصی مطرح شده
- امکان تعیین رمز برای حفظ اسرار فرد
- امکان ذخیره جلسه مشاوره و مشاهده مشاوره هایی که قبلا انجام شده است
- پشتیبانی آنلاین
- صفحه پرداخت کاملا امن
- امکان ارسال پیام به مشاور در صورت آنلاین نبودن او( به مشاور پیامکی ارسال می شود)
-دریافت شارژ هدیه با معرفی اپلیکیشن به دوستان( در صورتیکه افراد معرفی شده شارژی انجام دهند اندازه ۱۰ درصد مبلغ شارژ شده دوستتان به کیف پول شما واریز می شود)
روش‎های ارتباط با مشاور به دو شکل گفت‎وگوی تلفنی یا تماس از طریق چت و ویس خواهد بود. شما می‎توانید با مراجعه به صفحه موضوع مشاوره مورد نظر، مشاوران آنلاین و آفلاین را مشاهده کنید .برای ارتباط با مشاوران، می‎توانید با بررسی زمانبندی هفتگی هر مشاور، مشاور را انتخاب کرده و پس از شارژ حساب کاربری، در زمان تعیین شده مشاور با او تماس بگیرید.

ایمیل پشتیبانی : TaminoApp@gmail.com
پشتیبانی در تلگرام: t.me/taminoapp
آدرس وبسایت:www. TaminoApp.com
آدرس اینستاگرام: instagram.com/ taminoapp
Updated on
Aug 28, 2020

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

تامینو، اپلیکیشن مشاوره بیمه تامین اجتماعی