Komisariati Dixhital

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Italian (Italy)

Ky aplikim është krijuar me qëllim për të inkurajuar pjesëmarrjen e qytetarit në përmirësimin e sigurisë sociale, luftën ndaj korrupsionit si dhe zbatimit të ligjeve,
duke ndihmuar policinë e shtetit në evidentimin e çështjeve dhe rasteve me të cilat ata përballen dhe kanë përgjegjësinë për tu kujdesur e ndërvepruar.
Ndër faqet e këtij aplikimi, do te vini re edhe publikimin e menjëhershëm të raportimeve të bëra si dhe veprimet e ndërmarra apo përgjigjet e policisë për secilin rast të raportuar.
Aplikimi është krijuar në përputhje me ligjet në fuqi për mbrojtjen e të dhënave personale të individit.Përdoruesi mund të zgjedhë të mbetet anonim.
Aplikimi u realizua me financim dhe ekspertizë të Fondacionit Vodafone Albania e në bashkëpunim me Ministrinë e Punëve të Brendshme, si dhe në partneritet me qendrën “Protik”.
Ky aplikim eshte krijuar me qëllim për të inkurajuar pjesëmarrjen and qytetarit nė përmirësimin and sigurisë social Lüften ndaj korrupsionit you zbatimit dhe të ligjeve,
        duke ndihmuar policinë and Shtetit nė evidentimin and çështjeve dhe rasteve me të cilat ata përballen dhe për Kane përgjegjësinë you kujdesur and ndërvepruar.
Nder faqet and këtij aplikimi, do you re wines edhe publikimin and menjëhershëm raportimeve të të dhe veprimet Bera and ndërmarra apo përgjigjet and policisë për të secilin rast raportuar.
Aplikimi eshte krijuar nė përputhje me ligjet nė Fuqi për të dhënave mbrojtjen and personal individit.Përdoruesi mund të të të zgjedhë mbetet anonim.
Aplikimi u realizua me financim dhe të ekspertizë Fondacionit Vodafone Albania and nė bashkëpunim me Ministrinë and Punëve të Brendshme, you dhe në partneritet me qendrën "Protik".
Read more
Collapse
4.0
1,085 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Bug Fix
- New Fast Server
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 22, 2015
Size
3.2M
Installs
50,000+
Current Version
2.1
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact, Shares Info
Permissions
Offered By
Ministria e Punëve të Brendshme
Developer
Ministria e Brendshme - Sheshi Skërnderbej, nr.3 - Tiranë
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.