10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Mobili aplikacija ePaslaugos.lt skirta Lietuvos Respublikos gyventojams, asmenims ir juridiniams asmenis. Naudojantis ja galima užsisakyti visas viešąsias ir administracines paslaugas teikiamas portale Elektroniniai valdžios vartai. Šios programėlės pagalba galėsite apmokėti už užsakytas paslauga jums tinkamu būdu, bei sekti tolimesnę užsakytų paslaugų eigą. Kilus klausimams užsakant paslaugą ar esant poreikiui susisiekti su paslaugos teikėju paslaugos apraše jūs lengvai rasti įstaigos teikiančios paslaugą kontaktus ar pačių paslaugą teikiančių darbuotojų kontaktinius telefonus.

Pasinaudoję Periodinių duomenų gavimo paslauga mobilioje aplikacijoje, vienoje vietoje galėsite užsisakyti ir stebėti jums svarbių įvykių informaciją (pvz. įsiskolinimas biudžetui, deklaruota gyvenamoji vieta, galiojantys dokumentai ir t.t.). Paslauga teikiama atsižvelgiant į institucijų poreikį operatyviai informuoti piliečius apie esminius faktus bei pateikti nuorodą kur piliečiai gali susipažinti su detalesne informacija. Nesant tokiam poreikiui paslaugų kiekis ir jų teikimo tvarka gali keistis.

Mobilioje aplikacijoje greitai ir patogiai galite rasti informaciją apie kitų valstybinių įstaigų sukurtas mobiliąsias aplikacijas bei šių institucijų teikiamas paslaugas pritaikytas naudotis su mobiliaisiais įrenginiais. Jos paslaugų kataloge pažymėtos atskiru žymekliu.

Šiuo metu į elektroninę erdvę perkeltos ir programėlėje pasiekiamos visose šalies savivaldybėse teikiamos 65-ios svarbiausios paslaugos, taip pat 14-oje valstybės institucijų teikiamos 29 elektroninės paslaugos bei 111 elektroninių prašymų suteikti jų paslaugas.

Identifikuotis mobilioje aplikacijoje galite per Lietuvos Respublikoje veikiančių bankų internetinės bankininkystės prieigas, su mobiliu parašu, dalinė informacija apie teikiamas paslaugas prieinama prisijungus su Google paskyra (reikalingas išankstinis paskyros registravimas portale www.epaslaugos.lt naudotojo profilio srityje ).
Užsakant paslaugas (jei tai numatyta paslaugos teikimo proceso eigoje) sudaryta galimybė pasirašyti paslaugos užsakymo dokumentus mobiliu parašu.
Updated on
Sep 21, 2015

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available