Mano FM

Contains adsIn-app purchases
5K+
Downloads
Content rating
Teen
Screenshot image
Screenshot image

About this app

MANO FM – 2014 savo veiklą pradėjusi radijo stotis (Kaune 94,4 MHz).

Transliuodama tiek hitus, tiek senesnius kūrinius, kurie konkrečiu metu yra/buvo patys populiariausi – MANO FM - universali radijo stotis.

Anksčiau per radijo imtuvus prieinama tik Kaune ir jo rajone (iki 70 km. Aplink Kauną), šiuo metu klausoma internetu visoje Lietuvoje (www.manofm.lt). Pagrindinis mūsų klausytojas 25-55 metų amžiaus. Klausytojų pasiekiamumas iki 300 000.

MANO FM transliuoja ne tik labai įvairią muziką, tačiau suteikia galimybę klausytis aktualios informacijos, padedančios paprasčiau suvokti Lietuvos ir pasaulio įvykius, sporto, verslo naujienas. Klausytoją sudomins įvairaus spektro autorinės laidos kaip „MŪZŲ MENĖ“, remiama Spaudos radijo ir televizijos rėmino fondo, apie meną, kultūrą. Psichologinės laidos, tokios kaip „VIDINIS BALSAS“, kurios metu autorė Edita Krakauskaitė kalbina šios srities specialistus, taip pat kalbinami žmonės, patyrę sunkius gyvenimo iššūkius, nepraradę vilties, atsistoję ant kojų ir savo patirtimi dalinasi su klausytojais. Laida „SĄMONINGUMO GALIA“ su Martynu Driuku, kurioje dalyvauja vyrų klubo „Satori“ nariai ir daugelis kitų laidų.

Jeigu ieškote ko nors universalaus ir tuo pačiu paprasto – „MANO FM“ kaip tik geriausiai jums tinkantis pasirinkimas.

Adresas: Savanorių pr. 273-226, Kaunas.
Updated on
Jun 4, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Smulkūs pataisymai.