3win - Zarabiaj i pomagaj, podejmując wyzwania

Contains ads
1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

ZARABIAJ I POMAGAJ, PODEJMUJĄC WYZWANIA
3win to bezpłatna aplikacja mobilna, w której rzucamy Ci wyzwania. Sprostaj im, a otrzymasz monety, które możesz wymieniać na nagrody lub przekazywać na wybrane cele charytatywne. W aplikacji organizowane są również kampanie specjalne w ramach których, podejmując wyzwania rowerowe, biegowe, spacerowe i krokowe walczysz o nagrody, a dzięki łatwej integracji z aplikacjami: Google Fit, Strava, Garmin Connect lub Polar Flow nie musisz zmieniać swoich preferencji i przyzwyczajeń treningowych.

JAK TO DZIAŁA?
✅ Pobierz bezpłatnie aplikację
✅ Sprostaj wyzwaniom i zgarnij monety
✅ Monety wymieniaj na nagrody lub przekazuj na fundacje

🚶‍ PODEJMIJ WYZWANIE ODWIEDŹ MIEJSCE
Dotrzyj do wybranego na mapie miejsca i zbierz w nim wirtualną monetę, którą możesz zobaczyć w rozszerzonej rzeczywistości (AR) na swoim smartfonie.

📵 PODEJMIJ WYZWANIE FOMO (Fear of Missing Out)
Wytrzymaj określony w wyzwaniu czas, nie używając swojego smartfona. Pamiętaj, że każda inna czynność niż zablokowanie jego ekranu przerwie wyzwanie.

🎁 ODBIERAJ NAGRODY
Zebrane w wyzwaniach monety wymieniaj na nagrody w sklepie 3win. Do zgarnięcia są karty podarunkowe, kupony rabatowe, nagrody rzeczowe oraz wiele innych.

❤️ POMAGAJ INNYM
Wolisz dawać czy dostawać? Nasza aplikacja daje Ci wybór. Zebrane w wyzwaniach monety możesz przekazywać na wybrane przez siebie zbiórki charytatywne w ramach serwisu Siepomaga.pl.

💪 ZDOBYWAJ DOŚWIADCZENIE
Za podejmowanie wyzwań, przekazywanie monet na fundacje, zajęcie pierwszego miejsca w rankingu i wiele innych akcji otrzymujesz punkty doświadczenia. Im więcej punktów zdobędziesz, tym wyższy poziom osiągniesz. Za każdy nowy poziom otrzymasz dodatkowe monety.

🥇 ŚCIGAJ SIĘ Z INNYMI
Rywalizuj o najwyższą lokatę w globalnym rankingu zebranych monet i przebytego dystansu. Pierwsze miejsca codziennie nagradzane są dodatkowymi punktami doświadczenia.

🤝 DOŁĄCZAJ DO WSPÓLNYCH WYZWAŃ
Połącz swoje konto 3win z aplikacją: Google Fit, Strava, Garmin Connect lub Polar Flow i dołączaj do kampanii specjalnych w ramach których, podejmując wyzwania rowerowe, biegowe, spacerowe i krokowe wspierasz wspólny cel charytatywny. Dla najaktywniejszych uczestników kampanii, którzy zajmą najwyższe pozycje w rankingu, przewidziane są wcześniej ustalone przez organizatora nagrody specjalne.


👋 POZNAJ NASZĄ FILOZOFIĘ 3WIN

WIN 1 - Dbaj o siebie
Łącząc przyjemne z pożytecznym, czyli rozrywkę, nagrody i pomaganie, pomożemy Ci się zmotywować do regularnej aktywności fizycznej oraz walki z nadużywaniem smartfona.

WIN 2 - Dbaj o innych
Wiemy, że fajnie jest dostawać, ale jeszcze fajniej jest dawać. Dlatego zebranymi w wyzwaniach monetami możesz się dzielić z potrzebującymi. To realne wsparcie finansowe, które zostanie przez nas przekazane na wybrane przez Ciebie zbiórki.

WIN 3 - Dbaj o planetę
Zamień nudną i szkodliwą dla środowiska jazdę samochodem na drogę pełną wyzwań. Idź pieszo, wsiądź na rower czy hulajnogę albo włóż rolki. Na końcu Twojej trasy czeka nagroda. Zamiast wytwarzać spaliny, spalaj kalorie. To proste!


Dołącz do naszych social media i bądź na bieżąco:

Grupa na Facebooku: https://bit.ly/3iJOVjn
Facebook: https://www.facebook.com/3win.me
Instagram: https://www.instagram.com/3win.me_pl
Youtube: https://bit.ly/2PX0R56

Odwiedź nas: https://3win.me
Updated on
Aug 20, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Nowe wyzwania rowerowe, biegowe, spacerowe i krokowe w zamkniętych kampaniach specjalnych.

Integracje z aplikacjami sportowymi: Google Fit, Garmin Conncet, Polar Flow i Strava w celu przesyłania danych o aktywnościach ruchowych do nowych typów wyzwań w zamkniętych kampaniach specjalnych.