Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Reward ti umožní stát se influencerem na Instagramu, a jednoduše dostat zaplaceno za tvoje kreativní fotografie či videa.

Pokud máš na Instagramu kamarády, kteří tě sledují, Reward je pro tebe. Určitě víš, že osobní doporučení na dobrý produkt, službu, či zážitek je vždy ta nejlepší reklama – a to ví i značky, které na Rewardu nabízí reklamní kampaně. Jakmile se do nějaké z kampaní zapojíš a pomůžeš propagovat produkt či službu některé z dostupných značek, je dost pravděpodobné, že navnadíš i kamarády. Přivedeš tím potenciální nové zákazníky své oblíbené značce a ta ti za to ráda zaplatí. Přes Reward a okamžitě – podle toho, kolika sledujícím na Instagramu tvůj příspěvek ukážeš.


Jak to funguje?

1) Vyber si kampaň od značky, kterou máš rád

V mobilní aplikaci najdeš seznam kampaní od menších či větších značek. Vyber si tu, kterou chceš podpořit propagováním jejich produktu či služeb.

2) Nahraj příspěvek na Instagram

Vybral sis svoji oblíbenou módní značku? Udělej si ulítlé selfie a nahraj ji na svůj Instagram - ty získáš super obsah pro svůj profil a značka díky tobě získá nové zákazníky a fanoušky.

3) Okamžitě dostaneš zaplaceno!

Zaplatíme ti ještě dnes - podle toho kolik máš na Instagramu sledujících a také podle počtu srdíček, které fotka dostane. Čím více kamarádům se tvoje fotka bude líbit, tím více dostaneš zaplaceno.

---

Jste firma a potřebujete zvýšit povědomí o vaší značce? Můžete na Rewardu také inzerovat - nabízet kampaně pro influencery na Instagramu. Kontaktujte naše specialisty, rádi vám pomůžeme.
Reward allows you to become an influencer Instagram, and simply get paid for your creative photo or video.

If you have Instagram friends who watch you, Reward for you. Surely you know that a personal recommendation to a good product, service or experience is always the best advertising - and knows it as well as brands that offers to reward advertising campaign. Once in some of the campaigns by engaging and help promote a product or service, some of the available brands, it is quite likely that navnadíš and friends. You bring this potential new customers their favorite brand and they love you for it pay. Despite Reward immediately - depending on how many Instagram pursuing your post show up.


How does it work?

1) Choose a campaign from the brand that you like

In the mobile app, you can find a list of campaigns by smaller or larger brands. Choose the one you want to support by promoting their product or service.

2) Upload a post on Instagram

You chose your favorite fashion label? Make your selfie off the wall and upload it to your Instagram - you gain great content for your brand profile and make me gain new customers and fans.

3) Immediately get paid!

We'll pay you today - depending on how you instagram followers, and also by the number of hearts that picture gets. The more friends with your picture will enjoy, the more you get paid.

---

You are a company and you need to increase awareness of your brand? You can also advertise on Reward - offering influencer campaign for Instagram. Contact our specialists, we can help.
Read more
Collapse
2.4
34 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
July 10, 2018
Size
27M
Installs
1,000+
Current Version
1.1.0
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Reward Media s.r.o.
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.