Апликацијата Black up содржи тајмер, кој го одбројува времето до повторното нанесување средство за заштита од сонце. Во зависност од производот што ќе го одберете и од моменталниот УВ-индекс на локацијата на која се наоѓате, тајмерот ќе ве потсети кога повторно треба да нанесете средство Black up за заштита од сонце.
Апликацијата, исто така, содржи тест што ќе ви помогне да откриете кој СПФ е соодветен за вас, во согласност со типот на вашата кожа и со целта што сакате да ја постигнете.

Black up – уживајте под сонцето!

Со симнување на мобилната апликација Black up значи дека сте ги прочитале и се согласувате со условите опишани во документот за „Политика за приватност" објавени на линкот Privacy Policy и со Условите за користење на Google Play.

Доколку не се согласувате со условите Ве молиме да не ја симнувате апликацијата.
Read more
Collapse
4.4
14 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Updated
May 12, 2019
Size
6.7M
Installs
5,000+
Current Version
2.0.11
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Alkaloid AD Skopje
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.