JSP Live

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Macedonian (North Macedonia)

JSP Live ви овозможува на едноставен начин да го дознате пристигнувањето на секој автобус (ЈСП и приватен) на секоја од автобуските постројки во градот Скопје. Со оваа апликација ги имате во рака сите електрноски табли со информациите за пристигнувањето на автобусите на соодветната постројка, а кои се поставени само на некои од постројките. Се што ви е потребно е Интернет врска, дозвола за користење на вашата локација и оваа апликација.

Ги очекувам вашите коментари и забелешки за подобрување.
JSP Live allows a simple way to learn the arrival of each bus (JSP and private) of each bus facilities in the City. With this application you have in hand all elektrnoski boards with information about the arrival of the buses of the respective plant, and placed on some of the plants. All you need is Internet access, permission to use your location and this application.

I expect your comments and remarks for improvement.
Read more
Collapse
4.1
1,685 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Визуелни подобрувања и ажурирање на користените софтверски библиотеки.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 23, 2019
Size
Varies with device
Installs
50,000+
Current Version
Varies with device
Requires Android
Varies with device
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
tdelev
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.