One Page Secret obchodní myšlenka být milionářem

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Je to mylná představa, že existuje malý konečný počet dobrých nápadů, jak začít s firmami. Někteří lidé jsou nervózní, aby sdíleli nápady, které mají, proto, protože si myslí, že je někdo jiný ukradne. Ve skutečnosti však existují nespočetné nápady, které by se dnes mohly stát životaschopnými společnostmi.
Můžete se unavit vyhledáváním, jak vydělávat online, vydělávat peníze online, vydělávat peníze online, jak se stát milionářem.
Pokrok v internetu demokratizoval vstup do světa podnikání. Od prakticky kdekoli na světě (za předpokladu přístupu na internet) mohou výrobci spustit skutečné životaschopné podniky schopné generovat desítky milionů dolarů ročně.
Tato aplikace je založena na praktickém nápadu.
• Vydělat peníze, ne výmluvy: probudit, převzít a překonat své finanční obavy navždy.
• Jak změnit myšlenku o milionu dolarů na skutečnost
• Plán jedné strany: jak jej změnit na milion dolarů!
It is a misconception that there is a small number of good ideas to start with. Some people are nervous to share the ideas they have, because they think someone else is stealing them. In reality, however, there are innumerable ideas that could become viable companies today.
You can get tired of looking for how to make money online, making money online, earning money online, becoming a millionaire.
Progress in the Internet has democratized entry into the world of business. From virtually anywhere in the world (provided access to the internet), manufacturers can run real viable businesses capable of generating tens of millions of dollars a year.
This app is based on a practical idea.
• Make money, not excuses: wake up, take over and overcome your financial concerns forever.
• How to change the idea of ​​a million dollars to reality
• One Party Plan: How To Change It To One Million Dollars!
Read more
Collapse
Loading...

Additional Information

Eligible for Family Library
Eligible if bought after 7/2/2016. Learn More
Updated
February 2, 2019
Size
2.4M
Installs
0+
Current Version
1.0
Requires Android
6.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
M M Digital Products
Developer
#33,N.G palya, BTM 1st stage,Bannerghatta Road,Bangalore 560029
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.