Słowiński Park Narodowy - Lekcje z klimatem

1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Aplikacja „Nawigacja w Przyszłość, czyli lekcje z klimatem w SPN” przy uruchomieniu wymaga połączenia z internetem. Aby działała offline, należy wejść w aplikacji w ustawienia, gdzie można pobrać treści.

Aplikacja wykonana została jako pomoc dydaktyczna do realizacji programu edukacyjnego w Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Czołpinie. Uczestnicy zajęć, zamieniając się w badaczy przyrody, meteorologów czy geologów, zbadają jakość powietrza, gleby, przeprowadzą „burzę mózgów” na temat zwalczania gatunków inwazyjnych, dowiedzą się czym jest torf, poznają alfabet Morse’a i skalę Beauforta, wysłuchają odgłosów natury i tych związanych z aktywnością człowieka, zbadają właściwości skał, a nawet wykonają własny „bursztyn” z inkluzją.

Aplikację zrealizowano w ramach projektu POIŚ Nr POIS.02.04.00-00-0202/17 „Nawigacja w Przyszłość, czyli lekcje z klimatem w SPN”, dofinansowanego ze środków Funduszu Spójności Unii Europejskiej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI:
https://deklaracje.slowinskipn.pl/deklaracja_dost_lekcje_klimat_app.html
Updated on
Feb 22, 2019

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Device or other IDs
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

What's new

Dostosowanie aplikacji pod Android Pie.