10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Bu yazılım, T.C.Dumlupınar Üniversitesi resmi mobil uygulamasıdır. Uygulama Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından geliştirilmiştir. Uygulamada yer alan duyuru ve etkinlik bilgileri birimler tarafından oluşturulmaktadır. Haber içerikleri ise Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği tarafından oluşturulmaktadır.
DPUMobil uygulaması, Android Market ve AppStore'dan dileyen herkes tarafından inidirilebilir. Üniversitemiz personeli ve öğrencileri kayıt işlemi yapmadan, kurumsal e-posta adresleri ve şifreleri ile sisteme doğrudan kurum içi giriş gerçekleştirebilmektedirler. Kurum dışı kullanıcılar ise, kurum dışı kayıt ekranından kayıt olarak uygulamanın ek özelliklerinden faydalanabilmektedirler.
Uygulamaya kayıt olan tüm kullanıcılar sağ menüde yer alan Aboneliklerim menüsünden üniversitemiz bünyesinde yer alan, diledikleri tüm birimlerin içerik akışları abone olarak, o birimin duyuru, etkinlik ve haberlerini takip edebilirler. Diledikleri zamanda abonelikten çıkabilirler.
Kayıtlı kullanıcılar diledikleri içerikleri favorilerine ekleyerek saklayabilir ve diledikleri içerikleride akışlarından gizleyebilmektedirler. Sağ menüden favorilere eklenen ve gizlenen içeriklere erişim sağlayabilirler.
Updated on
Mar 1, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Logo güncellendi, radyo hatası giderildi.