TISPARK

TISPARK – programi mobile i cili lehtëson parkimin tuaj.
Aplikacioni TISPARK ju lejon që të gjeni thjesht dhe shpejtë një vend parkimi dhe të kontrolloni gjëndjen e parkimit tuaj direkt nga celulari nëpërmjet një ndërfaqeje inteligjente. Për të pasur mundësinë që të përdorni këtë shërbim ju duhet të regjistroheni. Ndër funksionet kryesore të aplikacionit mund të gjeni: parkim me 1-klikim, gjetjen e vendodhjes së automjetit, historikun e qytetit dhe shumë të tjera.
TISPARK, Parko më thjeshtë!
Read more
Collapse
2.5
37 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

New functionality and bug fixses
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 28, 2018
Size
7.6M
Installs
1,000+
Current Version
5.1.43
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
PARX LTD
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.