TISPARK

TISPARK – programi mobile i cili lehtëson parkimin tuaj.
Aplikacioni TISPARK ju lejon që të gjeni thjesht dhe shpejtë një vend parkimi dhe të kontrolloni gjëndjen e parkimit tuaj direkt nga celulari nëpërmjet një ndërfaqeje inteligjente. Për të pasur mundësinë që të përdorni këtë shërbim ju duhet të regjistroheni. Ndër funksionet kryesore të aplikacionit mund të gjeni: parkim me 1-klikim, gjetjen e vendodhjes së automjetit, historikun e qytetit dhe shumë të tjera.
TISPARK, Parko më thjeshtë!
Read more
2.5
38 total
513
41
31
2
123
Loading...

What's New

New functionality and bug fixses
Read more

Additional Information

Updated
February 15, 2017
Size
5.5M
Installs
1,000+
Current Version
4.1.20
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
PARX LTD
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.