ČSOB Token pre mobil

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Z bezpečnostných dôvodov táto aplikácia nie je funkčná na rootnutých alebo inak upravených operačných systémoch a zariadeniach. Alternatívou pre majiteľov takýchto zariadení je hardwarový Token, alebo SMS kľúč.

Token pre mobil je mobilná banková aplikácia určená pre klientov ČSOB, ktorá slúži na generovanie jednorazových kódov pre prihlásenie klienta a elektronický podpis odosielaných príkazov v službe ČSOB Internetbanking 24 a aktiváciu aplikácie SmartBanking.
Každý vygenerovaný kód je jedinečný a jeho platnosť časovo obmedzená. Aplikácia je rovnocennou alternatívou k hardvérovému zariadeniu Token, alebo k SMS kľúčom pre prihlasovanie a potvrdzovanie príkazov v službe ČSOB Internetbanking 24
Aplikáciu je nutné pred prvým použitím aktivovať. Postup pri aktivácii je súčasťou dokumentácie, ktorú dostanete na pobočke banky pri zriadení služby ČSOB Internetbanking 24, alebo ho nájdete priamo v aplikácii. Pre aktiváciu je potrebný jedinečný aktivačný kľúč z diskrétnej obálky, ktorú dostanete pri zriadení služby. Aktivácia spočíva v načítaní aktivačných dát z tejto obálky pomocou QR kódu a zvolení vstupného hesla do aplikácie. Pre používanie aplikácie nie je nutné pripojenie na internet ani odosielanie alebo prijímanie SMS správ.

Vygenerované kódy nikdy neposkytujte iným osobám a nezadávajte ich do internetových stránok a aplikácií, ktoré nepatria ČSOB. Banka Vás nikdy nebude žiadať o zaslanie alebo oznámenie kódu vygenerovaného aplikáciou Mobilný token, ani iných bezpečnostných kódov.
For safety reasons, this application does not work on rootnutých or otherwise modified operating systems and devices. An alternative for owners of such facilities is a hardware token or SMS key.

Token for Mobile is a mobile banking application designed for clients of ČSOB, which is used to generate one-time codes for client login and electronic signature of outgoing orders in the ČSOB Internetbanking 24 and activate an application SmartBanking.
Each generated code is unique and its validity limited in time. The application is an equal alternative to a hardware token device or the SMS key for logging and acknowledgment of orders in the ČSOB Internetbanking 24
Application must be activated before first use. How to activate a part of the documentation you receive bank branch in establishing ČSOB Internetbanking 24 or find it directly in the application. To activate requires a unique activation key of discrete envelopes you receive in setting up the service. The activation procedure consists in retrieving data from the activation of the envelope using QR code and select the input password to the application. To use the app does not need internet or send or receive SMS messages.

Never provide the generated code to others and do not enter into their websites and applications that do not belong CSOB. Your bank will never ask to send notification or application code generated by the Mobile token or other security codes.
Read more
Collapse
3.8
62 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Verzia 2.0.1
Podpora pre Android 7
Podpora pre alternativne ROM, bez root opravneni

Verzia 2.0
Nové grafické rozhranie
Nový spôsob prihlasovania do aplikácie
Prepojenie na ČSOB SmartBanking SK
Podpora funkcie Kopírovať a vložiť (Copy&Paste)
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 28, 2017
Size
5.2M
Installs
5,000+
Current Version
2.0.1
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Digital Purchases
Permissions
Offered By
ČSOB Slovensko
Developer
Československá obchodná banka, a.s. Žižkova 11 811 02 Bratislava Slovakia
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.