Attaya

10+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Çocuğunuzla beraber boş zamanlarınızı daha verimli geçirmek istiyorsanız Attaya uygulaması tam size göre. Attaya, yaşadığınız yere yakın etkinlikleri, sinema salonlarını, tiyatro sahnelerini, eğlence merkezlerini, parkları, oyun alanlarını, restaurantları, doğum günü parti merkezlerini ve çok daha fazlasını sizin için bulur ve listeler. Bu sayede ne yapmak istediğinize çok çabuk karar verip isterseniz etkinlik için önceden kendi yerinizi de ayırtabilirsiniz.

Attaya uygulaması tamamen ücretsiz olup, kullanımı çok kolaydır.

Gitmek istediğiniz etkinlik merkezi hakkında bir fikriniz yoksa, daha önce ziyaret eden kullanıcıların yorumlarını okuyabilirsiniz. Gittiğiniz aktiviteden memnun kalmazsanız Attaya uygulamasına üye olarak tüm etkinlik merkezlerini puanlayabilir veya yorum yapabilirsiniz.

attaya uygulasındaki tim etkinlik merkezleri titizlikle kategorize edilmiştir ve mekanların iletişim bilgileri günceldir. Attaya uygulaması sizin lokasyonunuzu otomatik olarak belirler ve size en yakın mekanı Yakınımda sayfasında listeler.

Uygulamada gezinirken gördüğünüz bir etkinliği daha sonra incelemek için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Bu sayade uygulamayı bir ajanda olarak da kullanabilirsiniz.

Uygulamanın Blog kısmında çocuğunuzun, sağlığı, gelişimi, eğitimi ve daha fazlası hakkında güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.
Updated on
Aug 29, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Çocuğunuzun Attaya Gidelim mi? sorusuna verebileceğiniz en güzel cevap burada...