Komiser Yardımcılığı, Misyon Koruma Sınavları 2019

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

▪Bu uygulama polis memurları meslek içi yükselme, polis amirleri merkezi (PAEM) tarafından açılan komiser yardımcılığına yükselme sınavı ve misyon koruma sınavı kapsamındaki konu anlatımlı derslerin, ve bütün kanunların en güncel halini içermektedir.
▪Uygulamadaki içerikler, iç güvenlik paketi olarak bilinen değişiklikler dahil, en son çıkan değişikliklerle düzenlenmiştir.

Uygulamanın kullanım alanları ve amacı:
✓ Komiser Yardımcılığı
✓ Misyon Koruma
✓ PAEM
✓ Baş Polislik
✓ KPSS
✓ Kaymakamlık'a
terfi etmek için, kapsamlı dersler ve 3.000'e yakın soru ile memurların mesleklerinde yükselmesi amacıyla kullanılmak üzere hazırlanmıştır.

Uygulama, içerisindeki konular itibariyle sadece sınavlara girecek memurlar için değil, her polis memurunun meslek hayatında işine yarayacak, ihtiyaç duyduğunda elinin altında bulabileceği meslekle alakalı Kanunlar, Mevzuatlar, Yönetmelikler ve Önemli Bilgilerin güncel halini içermektedir.

Uygulama içerisinde yer alan kitaplar:
✓10 Adet Konu Anlatımlı Ders Kitabı
✓13 Adet Deneme Seti Kitabı
✓2 Adet Geçmiş Sınav Kitabı
✓31 Adet Meslek İçi Kanun Kitabı
✓4 Adet Meslek İçi Yönetmelik Kitabı
Olmak üzere toplam 60 adet kitaptan oluşmaktadır.
(Daha pratik kullanım ve hızlı erişim için, 31 adet olan meslek içi kanunlarının her biri ayrı birer kitap olarak yayınlanmıştır)

Neden satın almalıyım?
▪Uygulamamızda reklam bulunmamaktadır.
▪Komiser Yardımcılığı, Misyon Koruma, PAEM hazırlık, ve Başpolislik ile ilgili piyasadaki bir çok kitabın, hem içerikleri yenilenmemiş, hem de her zaman her yerde ders çalışmaya elverişli değillerdir.
▪Bu uygulama ise, ister nöbet tutarken, ister polis merkezinde boş zamanlarınızda, ister otobüste, isterseniz evinizde otururken sizlere pratik ders çalışma fırsatı sunmaktadır.
▪Piyasadaki güncellenmemiş içerikleri de barındıran(kanunlar-tüzükler-yönetmelikler) kitaplara minimum 200tl ve üzeri bir fiyat vermeniz gerekirken,
▪İçerik bakımından en güncel bilgileri barındıran bu uygulamaya ise sadece 29.9 tl ile sahip olabilirsiniz.
▪Uygulama içerisindeki meslek içi kanunlar, iç güvenlik paketi olarak bilinen değişiklikler dahil, en son çıkan değişikliklerle düzenlenmiştir. Yeni değişiklikler olması durumunda sürekli güncellenmektedir.

Piyasadaki emsallerine göre;
▪Daha geniş içerikli
▪Daha pratik kullanımlı
▪En güncel bilgileri barındıran ve
▪Piyasadaki kitaplara göre çok çok daha ucuz olan bu uygulamaya sahip olmak için önce uygulamayı indirin, daha sonra uygulamaya tıklayarak çıkan giriş ekranından "UYGULAMAYI SATIN AL" butonuna tıklayarak uygulamayı satın alabilirsiniz.

☆Program silinince yeniden satın almam gerekiyor mu?
▪Hayır. İster cep telefonunuza format atılsın, ister uygulamayı yanlışlıkla silin veya başka herhangi bir nedenden dolayı uygulamayı silmeniz durumunda; uygulamayı yeniden indirip satın alırken girdiğiniz kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak, yeniden ücret vermeden uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz.
▪Ayrıca kendi kullanıcı bilgilerinizle tabletten de giriş yapıp uygulamayı kullanabilirsiniz.

UYARI: Bu uygulama Komisyon Medya ve Yayımcılık’ın izni ve bilgisi olmadan başka özel veya tüzel kişi veya kurumlarca hiçbir şekilde kullanılamaz. Uygulamanın tüm telif hakları Komisyon Medya ve Yayımcılık’a ait olup, hak ihlallerinin tespit edilmesi durumunda yasal işlem başlatılır. Uygulama, indiren kişinin kullanımına sunulmuştur, indirilen uygulamanın indiren kişinin ip’si ve telefonu dışında başka kişilerin telefonlarında veya ip’lerinde kullanıldığı tespit edilirse, şahıslar hakkında yasal işlem uygulanır, ayrıca uygulama kullanım hakkı tek taraflı olarak iptal edilir.
▪This application includes the most up-to-date version of the subject narrative courses in the scope of the examiner examination and the mission protection exam, as well as the up-to-date promotion of police officers, the police chiefs office (PAEM).
▪ The contents in the application are edited with the latest changes, including changes known as the internal security package.

Application areas and purpose of application:
✓ Deputy Commissioner
✓ Mission Protection
✓ PAEM
✓ Chief Policing
✓ KPSS
✓ To the District Governorate
In order to be promoted, it is intended to be used for the promotion of civil servants in their professions with extensive courses and close to 3,000 questions.

The application includes the current version of Laws, Legislation, Regulations and Important Information that can be found not only for the officers who will take the exams, but also for all the police officers who may be at their disposal when they need it.

Books in the application:
✓10 Textbooks
✓13 Trials Book
✓2 History Exam Book
✓31 In-Book Law Book
✓ 4 In-house Regulations Book
There are 60 books in total.
(For more practical use and quick access, 31 of them have been published as separate books)

Why should I buy?
▪ There are no ads in our app.
▪ Many books on the market related to Deputy Presidency, Mission Protection, PAEM preparation, and First Copernity are not renewed and are not suitable for studying anywhere at any time.
▪This practice offers you the opportunity to practice while you are on duty, sitting in the police center in your spare time, on the bus or in your home.
▪ You must provide a minimum price of 200TL and above for the books (laws, regulations, regulations) that contain unregistered content on the market.
▪ You can have this application which contains the most up-to-date information in terms of content only with 29.9 tl.
▪ Professional laws within the application are regulated by the most recent changes, including changes known as the internal security package. In case of new changes, it is constantly updated.

According to their peers in the market;
▪ More extensive content
▪More practical use
▪The latest information and
▪ To have this application which is much cheaper than the books in the market, first download the application, then click on the application and you can buy the application by clicking the önce BUY APPLICATION ucuz button on the login screen.

? Do I need to re-purchase the program?
Is ▪Hay. Whether you format your mobile phone, delete the application accidentally or delete the application for any other reason; re-download and purchase the application using the user name and password, you can continue to use the application without re-charge.
▪You can also use your application with your own user information.

WARNING: This application may not be used in any way by other natural or legal persons or institutions without the permission and knowledge of the Media and Publishing. All copyrights of the application belong to the Commission Media and Publishing and legal proceedings are initiated in case of violation of rights. If the application has been made available to the downloader, it is found that the downloaded application is used on the phone or on the rope of other people except the phone and the user of the downloader, legal action is taken on the persons and the right to use the application is canceled unilaterally.
Read more
Collapse
3.6
99 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Eligible for Family Library
Eligible if bought after 7/2/2016. Learn More
Updated
October 19, 2018
Size
6.9M
Installs
0+
Current Version
1.1
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Komisyon Medya
Developer
komisyonmedya@gmail.com Türkiye, Büyükçekmece, İstanbul 34500
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.