3.6
43.1K reviews
500K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

"Patient's mobile portal" Medcard24 allows patients to interact with doctors, access their electronic medical records and use Medstar's telemedicine services.

"Patient's mobile portal" ®
Updated on
Mar 23, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

Ratings and reviews

3.6
42.9K reviews
Oleksandr Romanets
December 22, 2021
App says only this: "Internet connection error or network problem occurred." PS:Obviously review is written without internet connection.
2 people found this review helpful
Medstar Solutions
December 22, 2021
Дякуємо Вам за звернення та висловлюємо свою повагу. Наразі компанія "Медстар Солюшенс" забезпечила функціонування додатку Medcard24 на пристроях під керуванням версій Android 5.x-7.1.1, підтримку яких з 27.09.2021 року припинив виробник операційної системи компанія Google.
Kirill Lozovatsky
March 31, 2023
неможливо змінити мову застосунку. працює дуже повільно. інтерфейс незручний. І в мене нема питання на якій мові показує додаток, а я констатую відсутність простого функціоналу. В мене інтерфейс англійською і він таким і буде. Додаток англійською не дуже - я би хотів українською і перемиканням в самому додатку.
2 people found this review helpful
Medstar Solutions
March 31, 2023
Дякуємо за відгук! Додаток відкривається на тій мові, на яку налаштований інтернет браузер (Google або інший). Вам потрібно у налаштуваннях вашого браузеру змінити мову, тоді сайт буде відкриватися на українській мові.
Lil RRH
January 26, 2024
Не працює додаток. Пише "немає зв'язку з інтернетом". Неможливо нічого відкрити. Інтернет є, перезавантажувала, нічого не змінилося.
10 people found this review helpful