Okey Oyna & Okey NET Sohbetli Okey indir Okeyy.NET

Everyone
110
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Okeyy.NET Okey Oyunu

Online olarak okey oynayanlar açısından Okeyy.NET bilinen adreslerin başında bulunmaktadır. Sitenin mobil kullanım avantajları sayesinde mobil cihazlar üzerinden giriş yapıldığı bilinen bir gerçektir. Ancak meraklıları için kullanıma sürülen uygulama sayesinde oyun erişimleri artık daha kolay hale gelmiştir. Üstelik uygulamanın görüntü kalitesi ve çözünürlük derecesi bir hayli yüksektir.

Meraklıları için sunulan Okeyynet mobil uygulama belli iyileştirmelere tabi tutulmaktadır. Bu iyileştirmelerin öncesinde oyun sisteminin boyutunun 1,1 M olması en iyi özelliklerinden biri olarak gösterilmektedir. Bunun yanı sıra uygulamanın Android 5.0 işletim sistemine ya da daha üzeri sistemlere uygun olarak tasarlandığı bilinmektedir. Güncellemelerin yapılması ile birlikte internet sitesinde kullanılan özelliklerin tamamı mobil uygulamaya da getirilmiştir. Katılımcılar bu sayede oyunları esnasında radyo dinleyebilmektedir. Üstelik son güncellemelerle birlikte resim yükleme alanındaki eksiklikler de giderilmiştir. Yenilikler kullanıcı geri dönüşlerine göre de yapılmaktadır. Bu neden yüzünden yorum paylaşımlarının yapılması istenmektedir.

Okeyy.NET Uygulaması Nasıl İndirilir?

Mobil cihazlarına Okeyy.NET uygulaması indirmek isteyen kullanıcıların Play Store girişlerini yapmaları gerekmektedir. Giriş işlemlerinden sonra arama bölümüne uygulamanın adı yazılmalıdır. Masa oyunları kategorisinde bulunan uygulamanın hemen altında “Yükle” butonu yer almaktadır. Oyunun oynanması için bu butona basılmalıdır. Kapladığı alan az olduğu için yükleme işlemleri saniyeler içerisinde tamamlanmaktadır. Kurulum da otomatik bir şekilde gerçekleştiği için yüklemelerin ardından anında sistem girişi yapılması mümkündür. Bu sayede okey, mobil cihazlarla birlikte gidilen her yerden oynanabilmektedir.

Okeyy.NET Uygulaması Üyelik İstiyor Mu?

Okeyy.NET uygulaması üyelik konusunda kullanıcılarını özgür bırakmaktadır. Özellikle deneme amaçlı kullanımlar için sisteme üye olmadan misafir şeklinde giriş yapılması da mümkündür. Ancak üye olmak her daim daha avantajlıdır. Çünkü katılımcılar oyunları kazanmaları halinde kişisel hesaplarında puan birikimi elde etmektedir. Puanların birikmesi sonrasında ise uygulama içerisinde itibar artışı elde edilmektedir. Üstelik yine puan artışı giriş yapılabilecek salonların rakamlarını artırmaktadır. Üyelik için hiçbir ücret talebinin olmaması da üyeliğe sıcak bakılması için sunulan nedenler arasında bulunmaktadır. Web girişi yapan kullanıcıların mobilde aynı kullanıcı ismi ile giriş yapabilmeleri de mümkündür.

Okeyy.NET Uygulama Giriş Yöntemleri

Kullanıcıların Okeyynet giriş yapabilmeleri için farklı yöntemler uygulamaya eklenmiştir. Uygulananın açılmadı ile birlikte üç farklı opsiyon kendini göstermektedir. Üye Girişi, Misafir Girişi ve Facebook Girişi kullanımı mümkün olan alanlar arasında bulunmaktadır. Herhangi bir üyeliği olmayan kullanıcılar yine aynı sayfa üzerinden uygulamaya üye olarak oyun keyiflerine başlayabilmektedir. Üye girişleri için kullanılan Nick, şifre ve güvenlik kodu yazılmalı sonrasında ise giriş yap butonuna basılmalıdır. İlerleyen zamanlarda işlemleri tekrarlamak istemeyen kullanıcılar için beni hatırla kutucuğunun işaretlenmesi önerilmektedir. Böylece uygulamaya basılması ile birlikte anında hesaplara giriş yapılabilmektedir. Misafir girişlerinde ise cinsiyet ve güvenlik kodu girişleri istenmektedir. Sosyal medya girişlerinde doğrudan hesaplara bağlantı kurulduğu için ek bir bilgilendirme yapılmasına gerek yoktur.
Rummy Game

Okeyy.NET is one of the leading addresses for online players. It is a known fact that the site is accessed via mobile devices thanks to the advantages of mobile use. However, thanks to the application made available for enthusiasts, game access is now easier. Moreover, the image quality and resolution of the application is quite high.

Okeyynet mobile application offered for enthusiasts is subject to certain improvements. Prior to these improvements, the size of the game system is 1.1M. It is also known that the application is designed for Android 5.0 or higher. Along with the updates, all of the features used on the website have been brought to the mobile application. Participants can thus listen to the radio during their games. Moreover, with the latest updates, the deficiencies in the image upload area have been eliminated. Innovations are also made according to user feedback. For this reason, comments are requested to be made.

How to Download Okeyy.NET Application?

Users who want to download Okeyy.NET application to their mobile devices are required to log in to the Play Store. The name of the application should be entered in the search section after the login process. Just below the application in the board games category is the “Install” button. This button must be pressed to play the game. Since the footprint is small, loading is completed in seconds. Since the installation is performed automatically, it is possible to make system entry immediately after installation. In this way, okey can be played with mobile devices from anywhere.

Does Okeyy.NET Application Want Membership?

Okeyy.NET application frees its users about membership. It is also possible to enter the system as a guest without being a member, especially for trial purposes. However, membership is always more advantageous. Because if the participants win the games, they gain points in their personal accounts. After the accumulation of points, an increase in reputation is achieved within the application. Moreover, the increase in points increases the number of halls that can be entered. The fact that there is no fee for membership is one of the reasons for warm membership. It is also possible for users who log in to the web to login with the same user name on the mobile.

Okeyy.NET Application Input Methods

Different methods have been added for users to log in to Okeyynet. There are three different options with the unopened. Member Login, Guest Login and Facebook Login are available. Users who do not have any membership can start their game pleasure by being a member of the application on the same page. Nick, password and security code used for member logins should be written and then click login button. It is recommended to check the Remember me checkbox for users who don't want to repeat the process later. Thus, upon pressing the application, the accounts can be entered immediately. For guest entrances, gender and security code entries are required. There is no need for additional information as social media entries are linked directly to accounts.
Read more
Collapse
4.0
110 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

* Facebook kütüphanesi güncellendi.
* Android kütüphanesi güncellendi.
* Sistem içerisindeki, eksik işleyişleri (varsa) değerlendiren kodlar eklendi.
* Facebook girişlerinde hata durumları iyileştirildi.
* Yeni Facebook Kütüphanesine uygun işleyiş eklendi.
* Başlangıçta yükleme sorunlarından bazıları giderildi.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 14, 2021
Size
2.4M
Installs
10,000+
Current Version
1.1.5
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
zOkey
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.