StarSohbet.NET - Mobil Sohbet Odaları

1K+
Downloads
Content rating
Teen
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Siz'de bazen yalnızlık gibi derin bir hisse kapılıyor muhabbet edecek arkadaşlara ihtiyaç duyuyorsanız aramıza katılabilirsiniz. StarSohbet Chat Sohbet odaları uygulaması ile arzu ettiğiniz zaman sohbete giris menüsünden giris yapmaniz yeterli olucaktir.

Arkadaşlık: Sosyal bir varlık olan insanlar ezelden beri hep topluluk halinde beraber yaşamışlardır. İnsana bahşedilmiş olan akıl ve konuşma yetisi bizleri birbirimizle iletişime zorlamaktadır. Yaşam süremiz boyunca yalnız başımıza kalmaktan ve yalnız biçimde ölmekten korkarız. Çevremizde bulunan kafa dengi insanlarla iletişim kurmayı ve arkadaşlık ilişkilerimizi geliştirmeyi arzu ederiz.

Ancak şehir değişikliği, yoğun iş temposu, kırsal bölgelerde ikamet etmek yada başka bir takım sebeplerden arkadaş çevremizi kaybetmiş olabiliriz. Her gün farklı bireylerle tanışmayı, hoşumuza giden diyaloglara katılmayı ve sohbet ortamına dahil olmayı hepimiz isteriz değil mi?. Kendi evimizin konforunda çay yada kahvemiz eşliğinde birileriyle şakalaşarak kaynatmayı ve istediğimiz kişilerle konuşarak arkadaş olmayı kolaylaştıran bizimmekan gibi bir ortama hepimizin ihtiyacı olabilir. İşte bu sebepten zamane.net herkesin faydalanabilmesi için ücretsiz faaliyet göstermektedir.

Birey, hayatı boyunca ailesi ile bile paylaşmadığı bazı sorunlarını yada beklentilerini, yaşamla ilintili pek çok meseleyi arkadaşlarıyla paylaşmaktadır. Bazen arkadaş, kardeşten öte gelmez mi?. Bu kadar önemsediğimiz, değer verdiğimiz bireyler arasındaki arkadaşlık ya da eskilerin dediği gibi dostluk bağı ne derece samimi, ne kadar saygılı olursa o denli uzun olabilir.

Bu sebepten mobil sohbet odası içerisinde başkalarını kırıcı söylemlerde bulunmayalım. Hepimizin daha güzel bir ortamda muhabbet edebilmesi için herkesin kurallara uyması gerekmektedir. IRC Server ağımızda Türkiye'nin en kaliteli bedava sohbet siteleri hizmet vermektedir. Cinsel sohbet odalari bulunmayan sohbet sitesi olarak seviyeli chat kanallarında muhabbet edebilirsiniz. www.StarSohbet.net web sitemiz üzerinden'de mirc sohbet katılım sağlayabilirsiniz. Uygulama 18 yaşından büyükler içindir. +18 sohbet uygulaması olarak yetişkin sohbet hizmeti vermekteyiz. Yetişkin bireylerle muhabbet edebilirsiniz.

StarSohbet mobil sohbet odaları çevrimiçi kullanıcılardan oluşmaktadır. Online ziyaretçilerin bulunduğu ücretsiz sohbet odasıdir.
Updated on
Feb 24, 2020

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available