Digital Inclusion

1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Digital Inclusion (Цифрова інклюзія) - ця безкоштовна програма (мобільний застосунок) є результатом проєкту соціального партнерства для цифрової інклюзії, який ініційовано ТОВ «Хуавей Україна» за підтримки Міністерства освіти і науки України. Мобільний застосунок створено за ініціативи та фінансування ТОВ «Хуавей Україна» у співпраці з ГО «Здорове суспільство» та «ДивоГра» за участі VRGSoft.
Це технологічне рішення створено у співпраці ГО «Здорове суспільство» та «ДивоГра» за ініціативи та фінансування ТОВ «Хуавей Україна» з метою:
розвитку мовлення у людей з розладами спектру аутизму та відновлення мовлення у людей з особливими потребами після інсульту.
соціальної інтеграції людей з розладами мовлення або комунікації у інших обставинах протягом життя, коли мовлення ускладено або неможливо, у сфері освіти, охорони здоров‘я, культури тощо.
розвитку креативного мислення та творчих здібностей.
Це технологічне рішення може бути використано на планшетах та смартфонах.
Веб-версія: http://dimobi.org.ua/.
Навчання
У розділі «СЛОВА» можна вибрати від 1 до 10 слів одночасно. Ці слова можна вибрати, натиснувши на зображення слова з текстом, після цього вибране слово з‘явиться у вигляді карток із зображенням та текстом у прямокутному вікні вибору. Кожне слово у вікні вибору, озвучується після натискання круглої кнопки. Над вікном вибору є регулятор гучності озвучення слів, які з’явилися у вікні вибору. Слова, у вікні вибору, можна видаляти спеціальною кнопкою.
Словник складається з 2 частин:
універсальний словник: слова, які є доступними для всіх користувачів,
індивідуальний словник: слова, які можна додавати у існуючі категорії, або стоврювати нові категорії слів і нові слова в цих категоріях слів.
Кожний елемент словника має такі компоненти: текст (слово або словосполучення), зображення (ілюстрація, символ, фотографія), звуковий файл ( звучання слова або словосполучення).
Програма передбачає функцію запису та функцію збереження документів користувачами на власний пристрій. Записати та зберегти можна в нових категоріях слів, нових слів та компонентів кожного слова нових зображень, нових аудіофайлів, озвучення слів лише на мобільний пристрій користувача ( користувачки), який (яка) створив (створила) ці нові елементи словника.
Словник згруповано за тематичними категоріями. Категорії можна створювати самостійно, як і слова (див. вище).
2. Вільне спілкування та соціальна інтеграція
За допомогою цього технологічного рішення можна спілкуватися в будь-який час і в будь-якому місці, у різних сценаріях спілкування з іншими людьми (близьким оточенням і незнайомцями).
Комунікацію завдяки цьому технологічному рішенню можна забезпечити за допомогою тексту, карток-ілюстрацій (піктограм) та аудіосупроводу слів. Завдяки такому комбінованому рішенню можна сприяти одночасному спілкуванню і досягти взаєморозуміння між людьми, які мають розлади мовлення, та людьми з розладами слуху або зору.
3. Творчість
В розділі «ТВОРЧІСТЬ» усі охочі можуть розмалювати композиції різного рівня складості, розвивати творчі здібності та креативне мислення. Завдяки розвитку моторики можна впливати на розвиток мовлення.
Частину композицій створено для знайомства з культурною спадщиною України та орнаментами різних часів і народів.
Розмальовкою, як результатом творчості, можна поділитися через мережу Facebook.
Updated on
Jun 17, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
No data collected
Learn more about how developers declare collection